Just Dance

Впевнені, що вас вже давно не здивувати Танцювальний батл як елемент шоу-програми на заході. А якщо це буде батл з комп'ютером?

Івент-агентство в Харкові - Pro100 Event Agency - завжди прагне йти в ногу з часом і пропонує до вашої уваги найсучасніші і яскраві атракціони на свято в оренду!

Just Dance Party! - це танцювальний автомат нового покоління, в якому ви змагаєтеся не тільки між собою, а й з комп'ютером.

Як працює танцювальний атракціон Джаст Денс в оренду?

Збирайте команду і прямо в бій: за допомогою спеціальних датчиків танцювальний автомат на прокат відстежує кожен ваш рух і виставляє окуляри. Переможе той, хто рухається краще за всіх!

Ваше почуття ритму і гнучкість допоможуть набрати найбільше очок і стати кращим танцюристом на святі.

На який захід найкраще замовити Just Dance Party?

Атракціони напрокат в оренду - це універсальна послуга від Просто Івент, яка зробить будь-який ваш свято веселіше і незвичніше. Що ж стосується оренди танцювального апарату - найкраще це розвага підійде для:

  • Точки активності на корпоративі: Новорічний корпоратив або літнє свято компанії - танці це те, що завжди залишається в тренді незалежно від сезону.
  • Підлітковий День народження. Завжди складно підібрати розваги для дітей від 12 до 17 років, адже це особливий вік і таким замовникам догодити ой як непросто. Замовити танцювальний автомат Джаст Денс в Харкові і влаштувати змагання між підлітками - відмінне рішення!
  • Дівич-вечір у Харкові. Дівчата особливо люблять танці. І якщо ви плануєте організацію дівич-вечора перед весіллям або просто жіночий День народження в форматі дівич-вечора - оренда атракціонів прекрасна можливість додати фарб в ваш вечір.

Якщо ви не впевнені, який вибрати атракціон для вашого заходу, то ми готові підказати, що краще всього вибрати для великої компанії або для тісного кола друзів, чим розважити гостей під час танцювальних пауз або які точки активності допоможуть створити потрібну атмосферу.

У нашому арсеналі є атракціони для будь-якого віку і всіх форматів заходів: тібмілднг або корпоратив, весілля або день народження, дитяче свято або презентація - ми вже давно частина будь-якого свята!

Щоб побачити повний перелік розваг, які можна замовити на свято, переходите в розділ Атракціони і точки активності і вибирайте свій формат.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ