АТТРАКЦІОН ХРЕСТИКИ-НУЛИКИ

Про те, скільки можливо варіантів вирішення цієї гри, можна сперечатися вічно.

Гра, яка знайома кожному з нас самого дитинства, але ми в категорії «Атракціони та точки активності» пропонуємо новий формат традиційної головоломки!

Давайте перенесемо гру хрестики-нуліки з зошитового листа в реальний простір!

Замовити в оренду ігрову зону хрестики-нуліки для заходу – це можливість поєднати щось оригінальне та цікаве із традиційною розвагою ще зі шкільної лави.

Гіга хрестики-нуліки – це атракціон на прокат, якому не потрібні додаткові умови: підключення до мережі, великий ігровий простір або спеціальне освітлення. Лише невелика рівна поверхня і оригінальна розвага для гостей готова.

Час оренди: до 4 годин.

У вартість входить:

 • Гіга Хрестики-Нолики

Технічні вимоги:

 • рівний майданчик 1 х 2 м

додатково:

 • аніматор

Хрестики-нуліки на корпоративі!

Організація та проведення корпоративів – одна з улюблених сфер діяльності. А все тому, що тут є простір фантазії!

Наприклад, як зробити традиційні, хай і гігантські хрестики-нуліки незвичайним атракціоном для всіх гостей? Звісно ж, зробити їх тематичними!

 • Плануєте Новорічний корпоратив – нехай ваші гості зіграють у хрестики-нуліки за подарунки зі сніговиком чи снігурочкою.
 • Свято влітку. Також є оригінальні ідеї для розваг від найкращого івент-агентства у Харкові – давайте зробимо хрестики-нуліки частиною квесту. Бій з піратом, чарівницею чи будь-яким іншим персонажем (тут вже залежить від того, як наша фантазія розійдеться) – чудовий спосіб розважити учасників квесту.
 • Граємо із нашим аніматором. Замовити аніматора можна не лише на дитяче свято. Наші хлопці – професіонали своєї справи та будь-яка гра з їх допомогою перетворюється на щось зовсім незвичайне.

Такий атракціон в оренду підходить як для виїзних заходів, так і для невеликої компанії, яка любить інтелектуальні розваги. Якщо ви ще не визначилися з набором розваг для свого свята, серед наших точок активності та атракціонів, ви знайдете ігри на будь-який смак: інтелектуальні та спортивні, на спритність та на логіку, на швидкість та на точність, ігри для двох та для великої компанії.

Просто Івент - це агенція, в якій ви підберете для себе ідеальне наповнення свята.

Окрім послуг оренди атракціонів, ми пропонуємо комплексну організацію свят, підбір шоу-програми, а також технічний супровід. Будемо раді побачити вас серед наших клієнтів!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ