Родео на бику

Пам'ятаєте атракціон із нестримним биком у парку атракціонів? Наша команда переосмислила цю розвагу та пропонує в оренду родео на бику у воді!

У чому особливість цієї точки активності напрокат?

 • Бере участь не тільки "наїзник". Це гра для корпоративу чи приватного свята, у якій може брати участь багато людей. Повірте нам, як організаторам найрізноманітніших за масштабом і бюджетом заходів, коли люди намагаються вирішити одне завдання — наприклад, звалити супротивника — це дуже згуртовує.
 • Вартість атракціону в Харкові дуже доступна. Так як це максимально проста та зрозуміла точка активності, взяти її напрокат можна недорого, а результат буде дуже крутим!
 • Разом з атракціоном ви можете замовити аніматора, який курируватиме гру і виконуватиме роль рефері, який визначити переможця родео на бику у воді.
 • Грати можна, де завгодно, де є басейн або навіть будь-яке інше водоймище. Головна умова — вода і бажання довести, хто тут крутіший за всіх)

Родео на бику у воді не тільки більш видовищне, але й безпечніше, ніж класичний атракціон із катанням на бику. Погодьтеся, кумедно спостерігати і за тим, як хтось намагається втриматися, і за тим, як решта всіх намагаються його зіштовхнути. До того ж, все це не є травмонебезпечним.

ВАРТІСТЬ уточнювати

Час оренди: до 5 годин.

У вартість входить:

 • Атракціон
 • аніматор

додатково:

 • доставка прораховується окремо

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

З якого приводу можна замовити атракціон "Катання на бику"?

Ми в Просто Івент знаємо, що для веселощів не потрібно шукати приводу. Потрібно їх творити! Тому замовити родео на бику можна просто на честь добрих вихідних на басейні або домашньої вечірки. Якщо ви вибираєте точки активності для свята, то катання на бику відмінно доповнить:

 • Корпоратив компанії за містом. У більшості організацій стоїть завдання зі згуртування співробітників, а що може згуртувати краще, як не спільні веселощі у воді?
 • Весільна вечірка у Харкові. Цей формат стає все більш популярним. І якщо ви хочете організувати весілля біля басейну, чому б не дати гостям можливість розважитися на повну!
 • Підлітковий день народження. Всі ми знаємо, що діти більше люблять грати у воді та чому б не замовити для них водний атракціон, який ще більше підніме настрій хлопцям.

Якщо ви хотіли б замовити не водний атракціон, а класичне родео на електробику - у нас ви також знайдете його в оренду. У Просто Івент можна знайти практично будь-які розваги для свята. А якщо цього ще немає, ми обов'язково знайдемо!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ