ОРГАНІЗАЦІЯ БІЗНЕС САМІТУ

Організація бізнес-івентів - це одне з найскладніших завдань для будь-якого фахівця в сфері проведення заходів. Чому?

  • Важливо не тільки зробити все красиво і яскраво, але і реалізувати бізнес-завдання: будь-то презентація продукту, нагородження фахівців або збільшення продажів за рахунок івент-маркетингу!
  • Конференція, саміт або виставка завжди мають свій чіткий бюджет на організацію заходу. Тут важливий не тільки вау-ефект для відвідувачів, але і комерційна вигода від проведення.
  • Аудиторія подібних заходів - підприємці та бізнесмени, які вже бачили багато, а значить, виділитися, здивувати, захопити їх увагу - набагато складніше!

У команди організаторів Pro100 Event великий досвід проведення масштабних заходів і ми знаємо, як вичавити максимум для вашого бізнесу з будь-якої події!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Чому кращий організатор бізнес-саміту - Просто Івент?

Будь-івент для нас - це частина історії, яку ми створюємо разом з нашим клієнтами. І ми прагнемо організовувати заходи так, щоб вибираючи підрядника для наступного заходу компанії, ви, не замислюючись, повернулися до нас!

Ми думаємо про все: від загальної стилістики до щільності паперу для друку роздавальних матеріалів. Організувати бізнес-саміт з нами - це забути про хвилювання.

Це наш непорушний принцип. Трансфер і розміщення іноземних гостей, підбір локації, рівень кейтерингу на подію - все це впливає на ваш імідж. А значить, у нас немає права на помилку

Програма бізнес-саміту або конференції - основа заходи. Ми допоможемо створити цікаву. цілісну і наповнену концепцію.

Технічне обслуговування конференції або виставки - це важлива складова загального враження. Оренда сценічного світла, організація онлайн-трансляцій, прокат звукового обладнання для заходу - все це ми беремо на себ.

Організувати корпоративний захід або бізнес-івент в Харкові або будь-якому іншому місті країни з Просто Івент - це гарантовано отримати екстра-результат.

Як зробити саміт чимось більшим, ніж офіційною зустріччю?

Як усі ми знаємо, кращі угоди і колаборації народжуються під час неформальних зустрічей і вільного спілкування. Ми знаємо, як зробити нетворкінг якісним і ефектним!

Організація вечірньої шоу-програми або гала-вечері після бізнес-івенту - це відмінний спосіб налагодити комунікацію між учасниками події і залучити нових партнерів.

Pro100 Event Agency - це величезна база артистів: від локальних виконавців до зірок світового масштабу. Організуємо афтер-паті, інформація про яку буде передаватися з вуст в уста довгі місяці, а стати частиною цієї події захоче кожен фахівець вашої ніші.
Замовити послуги з організації бізнес-івентів ви можете прямо зараз.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ