ТЕМАТИЧНИЙ ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ: ГАРРІ ПОТТЕР

Чари нерозривно пов'язані з дитинством. Хто з нас не мріяв стати чарівником та виконувати бажання за допомогою чарівної палички? А особливо пристрасть до магії прокинулася у шанувальників книг та фільмів про Гаррі Поттера. У Pro100 Event Agency можна, можливо замовити дитяче свято у стилі Гоґвортсу та його учнів.

Як влаштувати чарівну вечірку:

 • Запрошення - Чарівний дитяче свято починається з оригінальних запрошень. Наприклад, ім'я гостя можна вписати в квиток на поїзд до Гоґвортсу або оформити запрошення у вигляді листа з червоною печаткою.
 • Розташування та декор — Від розміру приміщення залежить декор. Невелику кімнату в квартирі можна перетворити на платформу 9, а просторий банкетний зал задекорувати під один з класів Хогвартсу. Доповнять тематичний дитячий День народження портрети видатних магів та учнів на стінах, що «лівітують» свічки на нитках, магічні атрибути та чарівні зілля.
 • фотозоні — За оформлення фотозони фантазія наших декораторів безмежна! Тантамарески з головними героями, картонні Гаррі, Герміона та інші персонажі, стенд з Хогвартсом, магазин солодощів - можна використати будь-який сюжет із фільму.
 • Розваги — Професійні аніматори перетворять День народження дитини у магічне дійство! Завдяки ефектним костюмам та гриму, оживуть учні Гоґвортсу та великі маги. Улюблені герої вашої дитини проведуть захоплюючі конкурси та вікторини із заохочувальними призами. Дітки гратимуть у квідич, змагатимуться у майстерності заклинань та варитимуть магічне зілля.
 • Кенді-бар — Вершкове пиво, шоколадні чарівні палички, печиво з пророкуваннями, торт у вигляді капелюха чи книги із заклинаннями — наші кондитери вигадають безліч незвичайних солодощів.

Подаруйте дитині казку

Pro100 Event Agency виконує проведення дитячих свят в Харкові на найвищому рівні. Ми беремо на себе усі організаційні моменти: від вибору локації до пошуку підрядників. У нашому портфоліо вже є урочистості у стилі Гаррі Поттера, але для кожної дитини ми прописуємо індивідуальний сценарій.

Pro100 Event Agency - агенція дитячих свят, що втілює казки у життя!

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ