ТЕМАТИЧНИЙ ДИТЯЧЕ СВЯТО В СТИЛІ Гаваї

Намиста з квітів і зелені пальми, розсипи фруктів і кольорові коктейлі - ласкаво просимо на гавайську вечірку! ми організуємо дитячий День народження навіть в морозний день. І буде навіть цікавіше переміститися з зимової казки на сонячні Гаваї!

Що потрібно для вечірки:

 1. квітковий декор - Для кожного гостя потрібно приготувати леї - традиційні гавайські намиста з квітів. Також прикрашаємо живими або паперовими квітами весь простір. Встановити штучні пальми теж не проблема.
 1. фотозоні - Для барвистих фотографій найкраще підійдуть тантамарески із зображенням засмаглих гавайських дівчаток і хлопчиків на тлі пляжу і морського пейзажу.
 1. Святковий стіл — Гавайський День народження дитини передбачає безліч екзотичних фруктів, натуральних соків і коктейлів з різнокольоровими парасольками. Повинно бути смачно і обов'язково яскраво. Торт для іменинника можна оформити у вигляді ананаса або піщаного пляжу з пальмами.
 1. аніматори - Все веселощі буде залежати від талановитих аніматорів. Вони проведуть змагання з лимбо, майстер-клас по гавайському танцю хула, конкурс на поїдання бананів на час і інші активності.
 1. музика і танці - Складно уявити Гаваї без строкатих танцюючих людей і сонячної музики. ми забезпечимо дитяче свято відповідною музикою, а при бажанні запросимо діджея або музикантів.

Влаштуємо Гаваї у вас дома!

У Pro100 Event Agency нема обмежень. Ми зуміємо провести тематичний дитячий День народження хоч у вас вдома, хоч в ресторані, підлаштуємося під будь-який бюджет і вікову категорію.

Подаруйте дитині шматочок сонячного острова!

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ