ТЕМАТИЧНИЙ ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ: ХОЛОДНЕ СЕРЦЕ

Аніматори «Холодне серце» одні з найпопулярніших героїв для дитячого дня народження та дитячих свят. Ніхто не стане заперечувати, що краса зими воістину чарівна, іскристий сніг, візерунки, химерні сніжинки, пластівці снігу, що кружляють, а скільки взимку цікавих і веселий ігор. І навіть холод не затьмарює це чудову пору. Аніматори Ельза (Холодне серце), Анна та Олаф на день народження та будь-яке дитяче свято у будь-яку пору року. Відмінна програма для зимових урочистостей і звичайно, неймовірне захоплення у дітей при появі Ельзи, Анни та Сніговика Олафа у теплу пору року.

Сніговий бал від Ельзи Холодне серце

Чарівниця Ельза має магічну силу управління льодом і снігом. І якщо вже навіть сніговик Олаф , завдяки їй, не тане влітку, то звичайно нічиє серця сьогодні не замерзнуть, а навпаки наповняться теплом радості та любові. Адже саме кохання, як відомо, найголовніший засіб скоєння чудес, здатний захистити від будь-яких сил зла. Тим більше, коли поряд близькі люди. сестра Ганна.

Однак, холод холоду іноді все-таки намагається вирватися з магічних рук Ельзи і заморозити її, і щоб чари вічного льоду не змогли скувати чарівницю і тоді може настати вічна зима, їй потрібна допомога хлопців, тепло дружби обов'язково в цьому допоможе.

Ельза, Ганна і чудовий сніговик Олаф, пропонують зануритися в світ снігових пригод, що зачаровує і іскриться. І для цього не треба чекати зими… Почнемо нашу подорож країною білосніжних чудес. У фіналі якого на всіх чекає великий Сніговий бал.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ