ДИТЯЧЕ СВЯТО - НОВИЙ ВОЇН ДРАКОНА. КУНГ ФУ ПАНДА

Кунг фу Панда заволоділа дитячим увагою! День народження в цьому стилі буде цікавий і хлопчакам, і дівчатам, які із задоволенням спробують себе в ролі Тигриці. Ми організуємо рухливий, веселий і барвисте свято, стилізований під східну тематику.

Дитяче свято «Новий воїн дракона»

До імениннику і його друзям прийдуть аніматори в образах панди По, суворого майстри Шіфу, сміливою тигриці і навіть великого дракона! Ви зможете вибрати будь-яку кількість персонажів: від одного до всіх героїв мультика. За допомогою «медитації» і магічних заклинань дітки перенесуться в Нефритовий замок, Де почнуться тренування. Майстер Шифу покаже прийоми великих майстрів і навчить захищатися від вогнедишних драконів.

Дитячий День народження Кунг-фу Панда включає рухливі ігри, квести та конкурси з призами. А ще ми пропонуємо задекорувати зал в китайському стилі: прикрасити його різнокольоровими паперовими парасольками, ліхтариками, бамбуком, віялами, сакурою. Аніматори видадуть діткам трикутні китайські шапочки, кімоно і помаранчеві пов'язки, як у справжніх воїнів кунг-фу. тематику свята підкреслять і особливі частування: солодощі в коробочках від китайської локшини, печива у вигляді панд, торт у формі китайської пагоди з п'ятьма головними героями мультфільму. І обов'язково варто роздати всім гостям печиво з передбаченнями.

Місце для фото і відео на День народження дитини можна стилізувати під бамбуковий ліс і поставити картонного панду За і його друзів, щоб вони теж був присутній на фотографіях.

Кунг-фу Панда на дитяче свято

Ми розробимо сценарій, виходячи з віку і кількості дітей, а також вашого бюджету. День народження дитини в Харкові може включати тільки присутність аніматорів або свято під ключ - з роботою декораторів, аніматорів, фотографа та відеооператора. Також ми надамо додаткові послуги: повітряні кулі, паперове шоу, феєрверк, дискотеку, майстер-класи та інші активності.

Якщо ваша дитина обожнює панду За і мріє з ними познайомитися - телефонуйте в Pro100 Event Agency! Ми організуємо День народження і влаштуємо імениннику чарівний сюрприз!

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ