ТЕМАТИЧНИЙ ДИТЯЧИЙ КВЕСТ У ПАТИ-басі

Яскравий, як музичний кліп. Захоплюючий, як британський детектив. Веселий, як улюблений мультфільм. Все це дитячий квест в Party Bus! Pro100 Event Agency знає, як перетворити День народження дитини в захоплюючу пригоду.

Як проходить свято

Іменинник і його друзі отримують секретне завдання від ведучого. За хлопцями приїжджає Party Bus - і пригоди починаються! Залежно від мети квесту, діти роблять зупинки в різних частинах міста. Там їх чекають інтелектуальні, спортивні та інші завдання, які потрібно вирішити для проходження квесту.

А в самому веселому автобусі - музика, танці та аніматори! Прямо всередині можна організувати лимонадний бар, солодкий стіл, включити світломузику та інші видовищні ефекти. Дискотека на колесах буде змінюватися активними розвагами, тому святкування дитячого Дня народження не буде нудно. Ну а після завершення квесту всі учасники отримають нагороду, яку ми заздалегідь узгодимо з замовниками вечірки.

5 причин замовити квест в паті басі:

 1. Самий креативний варіант відзначити День народження старших діток і підлітків.
 2. Унікальний сценарій, який ми розробимо під іменинника і його друзів.
 3. Можливість урізноманітнити програму (запросити аніматорів, діджея, танцюристів, фокусників і т.д.)
 4. Дитяча вечірка під ключ (Ми беремо на себе всі організаційні моменти: від оренди Party Bus і створення сценарію до вибору підрядників).
 5. Незабутні емоції, які запам'ятаються всім учасникам квесту на все життя!

Зіставте квест для дітей на День народження з прогулянкою на паті басі - і ваша дитина ще довго буде дякувати вас за таке свято. команда Pro100 Event Agency вже готова створити сценарій для вас!

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ