ТЕМАТИЧНИЙ ДИТЯЧЕ СВЯТО В СТИЛІ МАФИИ

Таємниці мафії і міських жителів, детективні історії і несподівані повороти - все це чекає дітей на святі в стилі гри «мафія». Pro100 Event Agency організовує тематичний дитячий День народження з захоплюючим сценарієм і стильним реквізитом.

Як все буде:

 1. пишемо сценарій - На першому етапі наша команда знайомиться з іменинником і його батьками. Ми погодимо, скільки дітей буде на вечірці і якого вони віку.
 1. Визначаємося з місцем - «Мафія» не вимагає багато місця. Її можна провести прямо у вас вдома, задекорувавши одну кімнату, або орендувати зал в кафе.
 1. Вибираємо ведучого і артистів - Веселий і досвідчений ведучий швидко знайде спільну мову з «юними мафіозі» і пояснить правила гри. За вашим бажанням можна запросити аніматорів, які допоможуть відтворити атмосферу Чикаго 30-х років.
 1. Обговорюємо деталі - Крім захоплюючої гри, святкування дитячого Дня народження доповнять професійний фотограф і віодеооператор. Можна організувати спеціальну фотозоні або знімати діток під час гри. Також ми запропонуємо Кенді-бар або лимонадний бар, щоб гравці робили перерву на ласощі.
 1. Зустрічаємося на святі - До приїзду іменинника і гостей все буде готово для гри і торжества. З самого входу діти поринуть в свято і з задоволенням вживуть в ролі мафіозі і міських жителів.

Pro100 Event Agency виконує дитячі мрії

Більше 5 років ми - лідери в проведенні дитячих свят в Харкові з надійними підрядниками і відповідальною командою. Ми творчо підійдемо до торжества, допоможемо задекорувати зал і знайдемо відповідний реквізит для гри. За бажанням замовника, вечірку в стилі «Мафії» можна зробити костюмованої. Дітки отримають не тільки незабутні враження, а й красиві фотографії.

«Мафія» - це командний дух, акторська майстерність і веселощі в одному флаконі! Іменинник буде в захваті!

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ