ТЕМАТИЧНИЙ ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МАЙНКРАФТ (MINECRAFT)

Піксельний світ Minecraft захоплює хлопчиків старшого віку та підлітків. Якщо у вас росте юний геймер, можна влаштувати дитяче свято у стилістиці цієї гри. У Pro100 Event Agency є кілька крутих ідей!

Що потрібно для свята:

  1. Тематичне оформлення - Головні кольори гри - чорний та зелений. Використовуємо кульки, гірлянди, посуд та інший декор у цій колірній гамі. Піксельний шрифт стане в нагоді при створенні запрошень або плакатів з привітаннями та ім'ям дитини.
  1. фотозоні - Наше агенція дитячих свят займається та оформленням красивих фотозон. Піксельний стенд з будівлями та механізмами з гри дозволить зробити яскраві фото та відео.
  1. Розважальна програма — Із професійними аніматорами свято стане набагато веселішим. Можна провести творчі майстер-класи, наприклад, з вирізування та розфарбовування картонних піксельних чоловічків. Також будуть доречні активні ігри та навіть квести, пов'язані з сюжетом Minecraft. А ще дітям сподобається збирати Лего Майнкрафт тимчасово.
  1. Тематичне меню — Торт, печиво та цукерки мають бути квадратної форми. Напої можна назвати як у грі: «зілля досвіду», «зілля сили» тощо.

Здивуємо будь-якого геймера!

Ми описали зразковий сценарій урочистості, але ми скоригуємо його під вашу дитину. Одним сподобаються активніші конкурси, а іншим — творчі. Старшим діткам буде цікавіше взяти участь у квесті та захистити свій «замок» від ворогів.

Ми повністю беремо на себе проведення дитячих свят в Харковіщоб ви не займалися організаційними моментами. Все буде просто!

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ