ТЕМАТИЧНИЙ ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СТИЛІ МАЙСТЕР ШЕФА

Діти люблять допомагати дорослим на кухні, адже приготування їжі – захоплюючий творчий процес. І ми подумали: чому б не проводити дитячі свята у форматі кулінарних майстер-класів? Ця ідея сподобалася всій команді Pro100 Event Agency і відразу знайшла відгук у наших улюблених клієнтів. Дитячий День народження у стилі популярного телешоу «Майстер шеф» обов'язково сподобається вашій дитині.

Деталі свята:

 1. Місце — Щоби провести кулінарну вечірку, необхідно облаштувати робоче місце для юних кухарів. Тому найкраще орендувати зал у кафе чи ресторані. Ми запропонуємо кілька варіантів, розрахованих на різну кількість дітей.
 1. Декор та костюми — Стилізація під кухню, посуд, кухонне приладдя та продукти вже самі по собі виступають чудовим декором. Іменинник та його друзі отримають кухарські ковпаки та фартухи.
 1. Меню — Найбільше дітки люблять готувати піцу, бургери, суші, печінки чи капкейки. Але якщо у вашого малюка є свої кулінарні уподобання, ми обов'язково їх врахуємо.
 1. Кухар-ведучий — Проводити дитяче свято у стилі «Майстер шеф» буде досвідчений кухар, який зможе в ігровій формі розповісти малюкам секрети приготування страви. Кожна дитина отримає своє завдання, а завершиться кулінарний майстер-клас колективною дегустацією.
 1. Фото, відео, музичне оформлення - За вашим бажанням День народження дитини зніме професійний фотограф. Також можна підключити відеооператора, урізноманітнити свято музичними номерами, танцювальними конкурсами та іграми з аніматорами.

Подаруйте свято юному кухарку!

Ми влаштуємо тематичний дитячий День народження для вашої дитини. Не хвилюйтесь, Pro100 Event Agency бере на себе всю організацію: від посуду та продуктів до пошуку підрядників. Спілкуйтеся з родичами та друзями, поки дітки пробують себе у кулінарній майстерності.

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ