ТЕМАТИЧНИЙ ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ «ПАЛАТА №6»

Чим здивувати підлітка, якому вже не цікавий солодкий стіл та аніматори? Пропонуємо квест для дітей на День народження - «Палата №6». Це захоплююча розвага для іменинника та його друзів, яка запам'ятається на довше, ніж банальне гуляння.

5 причин замовити квест:

 1. Нестандартний Дитячий день народження - У кожному віці свої розваги. Старшим дітям набагато цікавіше розгадувати містичні загадки, підключати логіку і вигадувати стратегії разом із друзями. Саме цим вони займатимуться під час проходження квесту.
 1. Крутий сюжет - "Палата №6" — це загадкова історія про людину, яка потрапила до психіатричної лікарні. Але чи був він хворий насправді? Чи хтось його підставив? Про це хлопці дізнаються лише наприкінці квесту.
 1. Оригінальні фото — Після квесту діти зможуть сфотографуватися з реквізитом квест-кімнати та залишити пам'ять про цей веселий день.
 1. Командний дух - Успішне проходження квесту залежить від злагодженої командної роботи. На учасників чекають несподівані сюжетні повороти та сплеск адреналіну!
 1. Організація «під ключ» — Ми зможемо розпланувати все дитяче свято: відвезти дітей у квеструм на паті-басі, а після квесту влаштувати вечірку з діджеєм та аніматорами.

"Палата №6" - оригінальний спосіб відзначити дитячий День народження!

Завдяки п'ятирічному досвіду роботи, Pro100 Event Agency знає, як подобаються дітям пригоди у квеструмі. Зв'яжіться з нами, і ми влаштуємо веселе свято!

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ