ТЕМАТИЧНИЙ ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СТИЛІ ПІРАТИ КАРИБСЬКОГО МОРЯ

Морські розбійники, шукачі скарбів і пригод - все це про безстрашних піратів, що бороздять морські простори! Діти в захваті від цих персонажів і із задоволенням наслідують їх в іграх. Тому в нас часто замовляють тематичний дитячий День народження за мотивами фільмів «Пірати Карибського моря».

Як проходить свято

Багаторічний досвід дозволяє нам вигадувати десятки різних сценаріїв у рамках однієї теми. Що може бути на святі:

 1. Анімація - З вигуком "Йо-хо-хо!" пірати увірвуться на дитячий День народження, Візьмуть дорослих «в полон», а для дітей влаштують веселу вечірку! Вони навчать дітей в'язати морські вузли і шукати дорогу додому, слідуючи стрілці на компасі. У аніматорів завжди в запасі конкурси та вікторини для діток будь-якого віку.
 1. квест — Дітям старшого віку та підліткам буде цікаво взяти участь у квесті. Як у справжніх піратів, у них буде мапа, яка призведе до скарбів. Командний квест із цікавими завданнями сподобається і імениннику, і його гостям!
 1. Тематичний декор — Ми задекоруємо залу під палубу корабля. Повісимо на імпровізовану щоглу піратський прапор, розвісимо канати і навіть спорудимо капітанський місток.
 1. Аквагрім та костюми - Щоб дитячий тематичний День народження у стилі піратів був яскравішим і веселішим, наші художники та костюмери перетворять малюків на героїв фільму. Привеземо пов'язки на очі, шапки-трикутки та навіть кістяні ноги! Діти будуть у захваті, а дорослі зроблять круті фотографії.
 1. фотозоні — Наші тематичні вечірки завжди дуже фотогенічні! Фотозона у вигляді корабля, скарбниці чи безлюдного острова посеред океану доповнить піратську тематику.

Де замовити дитячий День народження у стилі піратів.

Організувати тематичну вечірку самотужки буде непросто. Доведеться шукати костюми, вигадувати сценарій та «розважалки» для дітей. А ще потрібна локація, фотозона, декор, святковий торт… Довіртеся Pro100 Event Agency. Ми не раз проводили піратські вечірки і точно знаємо, як завоювати кохання та увагу малюків. Дитяча тематична вечірка у Харкові пройде весело і безтурботно, а ви просто насолоджуватиметеся тим, що відбувається, і милуватися своїм іменинником.

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ