ТЕМАТИЧНЕ ДИТЯЧЕ СВЯТО У СТИЛІ ШОУ ТРАНСФОРМЕРІВ

Ваша дитина обожнює фантастику та все, що пов'язано з роботами? Тоді саме час замовити дитяче свято під назвою "шоу Трансформерів». Pro100 Event Agency влаштує захоплююче дійство та організує подорож на планету роботів до улюблених Бамблбі та Оптімуса Прайму.

5 причин запросити «Шоу Трансформерів»:

 1. Унікальні костюми — На дитячий День народження приїдуть роботи заввишки 2,6 м. Ми використовуємо новітні костюми з неймовірною деталізацією та подібністю до оригіналу.
 1. Видовищне шоу — Наші роботи не просто ходитимуть і фотографуватимуться з гостями. Вони здатні видавати звуки! Костюми оснащені перетворювачем голосу, світловими та звуковими ефектами. А доповнюють цю фантастичну картину повітряна, електрозвукова та димова гармати.
 1. Оформлення свята - Щоб тематичний дитячий День народження вийшов реалістичнішим, декоратори прикрасять приміщення в стилістиці фільму, а також організують фотозону.
 1. Розважальна програма — У запасі у аніматорів-трасформерів безліч веселих ігор, конкурсів та естафет. А для старших діток можна організувати цілий квест в ім'я порятунку Всесвіту.
 1. Урочистість під ключ - «шоу Трансформерів» може стати частиною вашого свята або ми організуємо вечірку самостійно.

Легендарні трансформери на вашому святі!

наше агенція дитячих свят допомагає здійснювати мрії малюків. Ще вчора трансформери дивилися на вашу дитину з екрану телевізора, а сьогодні серед запрошених гостей! З Pro100 Event Agency можливо все!

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ