ТЕМАТИЧНЕ ДИТЯЧЕ СВЯТО «ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ»

Брати участь у божевільних перегонах на автомобілі, підкорювати космос на космічному кораблі, занурюватись у морські глибини – все це можна зробити, не виходячи з кімнати! Pro100 Event Agency пропонує замовити дитяче свято під назвою "Віртуальна реальність».

Як проходить урочистість:

  1. Обговорюємо деталі — Ми заздалегідь зустрінемося з вами, щоб обговорити кількість дітей на святі, їх вік та захоплення. Якщо діток буде багато, можна привезти кілька комплектів.віртуальної реальності».
  1. Приїжджаємо на дитячий День народження у Харкові — Інструктор-аніматор приїжджає на свято із обладнанням. По черзі він одягне на кожну дитину окуляри.віртуальної реальності», навушники та інші пристрої.
  1. Фантастичне занурення у віртуальний світ — Дитина потрапляє в епіцентр захоплюючих пригод із реалістичним зображенням, потужним звуком та оглядом у 360 градусів. Це можуть бути перегони, політ, «американські гірки», спортивні змагання, битви, підводні подорожі та багато іншого. Подорож триває 3-5 хвилин, після чого окуляри переходять до іншої дитини.

«Віртуальна реальність» - оригінальна дитяча вечірка

Pro100 Event Agency продовжує ділитися крутими сценаріями для дитячих свят. «Віртуальна реальність» сподобається юним геймерам, які мало не з пелюшок навчилися керувати гаджетами та проходити комп'ютерні ігри. Ми знаємо, чим здивувати сучасну дитину!

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ