ПІСНЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Слова, сказані щиро, від щирого серця - це, напевно, те, що може зворушити будь-яку людину. А слова, сказані в пісні - це точно той оригінальний вчинок, Який запам'ятається на все життя.

Серед івент-послуг нашого агентства по організації заходів в Харкові є унікальна пропозиція - написання вітальної пісні на замовлення.

Приводів для створення унікального вітального тексту може бути безліч: пісня для мами в День народження або до 8 березня, корпоративне привітання для керівника компанії, музичне привітання від дочки для тата в ювілей.

Що входить в написання пісні на замовлення?

Вітальна пісня - це кілька взаємопов'язаних етапів. Перш за все співробітники «Pro100 Event Agency»Організовують з вами зустріч, на якій визначається буде писатися музика для вашої пісні-привітання, Чи потрібно написання тексту пісні з нуля, які пісні будуть і використані в якості прикладу.

Наші копірайтери можуть написати текст спеціально під ваші цілі і завдання або ж використовувати як основу вже відомий хіт.

Написання пісні в Харкові включає в себе сам текст, мелодію і аранжування. Також у вартість пісні на замовлення входить звукозапис і зведення мелодій. 

Хочете подарувати пісню, але не впевнені в своїх вокальних даних? Це не біда!

Привітання в форматі пісні створюється з урахуванням ваших вокальних даних, манери і, звичайно, приводу до якого приурочено оригінальне привітання. Тим більше, за допомогою звукозапису фонограми і її обробки, ви можете отримати максимально якісне звучання і здивуєте всіх гостей своєю майстерністю.

Скільки коштує написати пісню під ключ?

Подарувати пісню на весілля або День народження - оригінальний вчинок, але багатьох клієнтів хвилює питання: «А яка ціна написання пісні на свято?»

Для того, щоб відповісти на це питання потрібно враховувати безліч чинників: який стиль музики, хронометраж пісні, кількість куплетів, тематика привітання, мова тексту.

Зробіть унікальний подарунок близьким незалежно від того, якими вокальними даними ви володієте. Будьте впевнені наше івент-агентство вміє дивувати.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ