Прогулянка на яхті

Прогулянка на яхті в Харкові - хіба це можливо?

Для самих амбітних і ідейних організаторів незвичайних подарунків і вчинків івент-агентства «Pro100 Event Agency» немає нічого неможливо.

Ми допоможемо вам в будь-який зручний для вас день організувати на яхті романтичне побачення і для цього необов'язково їхати чи летіти в іншу країну. незабутня емоція в подарунок тепер доступна недалеко від будинку.

Побачення на яхті в Харкові тепер можливо легко і без особливих турбот. таке оригінальне побачення - незвичайний подарунок на День Народження, Річницю або інший ваше свято.

Під час прогулянки на яхті перед вами відкриваються зачаровують пейзажі, вітер легко грає в волоссі, а відчуття повного єднання з водою, сонцем і коханою людиною складно порівняти з будь-яким іншим варіантом романтичного побачення на двох.

Ви можете зіграти на борту яхти, усамітнившись від міської суєти і повсякденних проблем. Організувати побачення мрії - для нас це щоденна робота, яку ми виконуємо якісно і з задоволенням.

Ще одним сюрпризом для коханої людини може стати можливість спробувати себе в якості командира судна. Це те саме незабутнє пригода, про який багато хто з нас мріють з раннього дитинства.

Для того, щоб запам'ятати найоригінальніше романтичне побачення у вашому житті ми з радістю запросимо професійного фотографа. Щоб не відволікати вас від свята на двох, фотограф буде розміщуватися в окремому транспортному засобі, присутність якого ви навіть і не помітите.

Якщо під час романтичного побачення на яхті ви зголодніли, ми готові забезпечити вам сніданок, обід або вечерю відповідно до ваших уподобань.

Таке незвичайне побачення в Харкові здивує будь-якої людини і подарує йому справжню і живу посмішку.

Багато хто вважає, що оренда яхти для прогулянки - це дуже дорого. Але ми відкриємо таємницю, що таке по-справжньому розкішне розвага може бути по кишені фактично будь-якій людині.

Прогулянка на яхті - це не тільки відмінне рішення для організації побачення, А й можливість зібрати цілу вечірку. Ви можете скористатися яхтою для організації святкування Дня Народження або невеликий весілля. А, можливо, це ідея для парубочого або дівич-вечора? Як вам така думка?

Тільки уявіть: винуватець або винуватиця торжества піднімається на палубу, де його вже чекає весела компанія друзів і яскрава розважальна програма. Організація шоу-програми - це краще агентство Харкова з організації заходів теж бере на себе. Ви розповідаєте нам про свої побажання, ідеї та мрії, а ми - втілюємо їх у життя.

дарувати найкращі свята в життя клієнтів - наш прямий і безпосередній обов'язок, як івент-агентства в Харкові з багаторічним досвідом і хорошою репутацією.

Більш детальну інформацію про проведенні свят на яхті ви можете отримати у наших менеджерів.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ