СЕРЕНАДА під вікном

Ми пропонуємо вашій увазі незабутній спосіб привітати кохану людину. Виконайте серенаду під вікном своєї обраниці і завоюйте її серце раз і назавжди.

Серенада під вікном – це оригінальний вчинок 14 лютого.

Подарунок на День Святого Валентина у вигляді її улюбленої пісні, виконаної наживо, найкращий спосіб сказати дівчині про свої почуття. Також такий формат оригінального вчинку підійде для пропозиції руки та серця.

Види серенад під вікном

Наша агенція з організації свят допоможе вам комплексно підготуватися до виконання серенади для тієї самої єдиної. Ви можете заспівати пісню самостійно під акомпанемент гітари, саксофону чи будь-якого іншого музичного інструменту. "Pro100 Event Agency" може зібрати для вас навіть цілий оркестр вікном.

Також ви можете не виконувати пісню самостійно, а запросити професіоналів. Майстри вокалу подарують серенаду вашій обраниці, а ви, як істинний принц, вийдете з букетом кольором і скажіть їй важливі і, можливо, найголовніші слова в історії вашого кохання.

такий формат оригінального поздоровлення підійде для тих, хто хоче здивувати дівчину та подарувати їй романтичний вечір, Якого вона точно не очікує.

Де виконати серенаду?

Івент-агентство пропонує вам безліч варіантів організації серенади під вікном: у дівчини вдома, на роботі, в торговому центрі або просто навіть на обличчі або в парку. Тільки уявіть: ви гуляєте парком і то тут, то там з'являються музиканти, які виконують вашу мелодію. Одного разу ви приєднуєтеся до них і даруйте пісню для коханої.

Подібну серенаду можна перетворити на цілий перформанс і організувати, наприклад, масовий флеш-моб.

І звичайно, класичний варіант виконання серенади під вікном - Пісня біля будинку дівчини.

Агентство свят пропонує додатково оформити ваш оригінальний вчинок за допомогою свічок, повітряних куль, квітів або іншого декору. Спеціалісти нашої компанії підберуть оформлення в залежності від тематики, місця та часу проведення події.

Додаткова консультація щодо проведення та організації оригінальних вчинків може бути проведена за телефонами, вказаними на сайті. Також ми будемо раді бачити Вас у нас в офісі!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ