ПОБАЧЕННЯ НА ДАХУ У ХАРКОВІ

Хіба це не чудова ідея для романтичного подарунка для тих, хто цінує, любить і вміє робити сюрпризи - організувати побачення на даху !?

Якщо ви ставите питанням, чим здивувати кохану людину - дозвольте собі відпочити разом і подарувати один одному незабутні емоції. Проведення побачень на даху в Харкові - це можливість насолодитися улюбленим містом на висоті пташиного польоту під звуки улюбленої музики, насолоджуючись вишуканою їжею.

Тільки уявіть: мерехтливе небо над головою, чудова панорама нічного міста, звуки саксофона або гітари і вечір без турбот тільки для вас двох - хіба це не кращий подарунок на День народження?

«Pro100 Event Agency» подбати про тематичному оформленні побачення на даху свічками і пелюстками троянд. Також разом з вами ми розробимо ідеальне меню для романтичної вечері. У прохолодну погоду агентство з організації свят в Харкові  надасть пледи в необхідній кількості, а також обігрівач.

такий оригінальний вчинок точно буде гідно оцінений, а емоції від побачення на даху залишаться на все життя! За допомогою наших досвідчених координаторів ви можете перетворити звичайну зустріч в незабутню пригоду для двох.

Побачення на даху в Харкові ціна якого стане для вас ще одним приємним сюрпризом - це можливість подарувати унікальний вечір, наповнений магією. Організація свята агентством - це ваша можливість легко і без турбот показати свою любов дорогому і близькій людині.

Для того, щоб ви запам'ятали кожен момент свята для двох в вартість побачення на даху входять послуги професійного фотографа.

Що входить в стандартний пакет з проведення побачення на даху?

Підготовка та оформлення локації, тематичний декор і свічки - це ті базові речі, без яких неможливо зробити романтичний подарунок. також наше агентство свят в Харкові піклуватися про ваш комфорт, ми надаємо теплі пледи в необхідній кількості, під час побачення грає легка фонова романтична музика.

Подарунок для наших клієнтів - послуги фотографа на свято. Ми впевнені, що ви захочете запам'ятати цей день до дрібниць.

Спеціально для вас може бути розроблена індивідуальна концепція романтичної вечері на даху: супровід живою музикою, пелюстками троянд, Відеозйомка, а також вишукану вечерю і зігріваючі напої. «Pro100 Event Agency» зробить все можливе і навіть більше, щоб ваш романтичний вчинок був незабутнім.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ