ДРУК ЛОГОТИПІВ І написів на повітряних кульках

Оригінальність святкового заходу залежить від декору і аксесуарів. якісна друк на повітряних кулях - прекрасна ідея для рекламних акцій, презентацій, відкриттів і інших урочистих випадків. Кульки від Pro100 Event Agency прилетять до вас в будь-який зручний час і місце!

5 причин купити повітряні кульки з логотипом у Pro100 Event Agency:

 1. Високоякісні латексні фарби - Вони лягають на поверхню кулі тонким рівномірним шаром. при надування логотип або малюнок не потріскається і не зітреться руками.
 1. екологічність - Ми використовуємо екологічні фарби, безпечні для людей і навколишнього середовища.
 1. Можливість друку будь-якого зображення - Логотип компанії, фотографія молодят, малюнок - будь-яке зображення можна перенести в одноколірну або багатоколірний друк на повітряних кульках. Це швидкий і ефективний спосіб прорекламувати свою компанію або додати вечірці особливого шарму.
 1. Друк на кульках будь-якого розміру і форми - Маленькі або гігантські, овальні або у формі серця - друк зображення можливо на будь-яких кульках. За вашим бажанням, вони наповнюються повітрям або гелієм.      
 1. доставка 24/7 - Ми не тільки доставляємо кульки в зручний час, а й приймаємо замовлення з інших країн і міст. Якщо ви перебуваєте за кордоном, але хочете зробити сюрприз близькій людині - замовте кульки з доставкою по Харкову.

Pro100 Event Agency гарантує якісну і швидку друк логотипів і малюнків на повітряних кульках. Зв'яжіться з нами, щоб отримати додаткову інформацію та зробити замовлення.

МІНІМАЛЬНИЙ ЗАМОВЛЕННЯ від 1 000 ШТ.

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ