ЦИФРИ І БУКВИ З ПОВІТРЯНИХ ШАРОВ

Оригінальність святкового декору полягає в дрібницях. Вибирайте атрибути, які підкреслять тематику торжества, наприклад цифри і букви з повітряних куль будь-якого кольору і розміру.

МІНІМАЛЬНИЙ ЗАМОВЛЕННЯ ВІД 1 ШТ.

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Де використовують цифри з куль:

  1. Виписка з пологового будинку - Створіть з надувних букв ім'я новонародженого - і новоспечені батьки будуть в захваті! Композиція стане чудовим тлом для фотографій.
  1. весілля - Надувні букви з кульок використовують при оформленні банкетного залу. З них можна скласти імена жениха і нареченої, зібрати тематичні слова, на кшталт «Just Married», і навіть побажання.
  1. Дні народження — вік і ім'я іменинника з повітряних куль стануть центром вечірки. Їх можна статично закріплювати під стелею або на стіні, надіти на паличку або поставити на чолі композиції зі звичайних круглих кульок.
  1. корпоративи і рекламні заходи - Багато компаній поспішають купити букви з куль в Харкові перед корпоративами. З них викладають назву фірми або її «вік».

Цифри і букви з куль від Pro100 Event Agency

Ми привеземо на ваше свято якісні фольговані кулі з гелієм в формі цифр або букв. Вони надовго збережуть форму і будуть радувати вас після вечірки. Повідомте нам про бажаному кольорі, розмірі і кількості куль, а ми привеземо їх в будь-який час, навіть вночі. Pro100 Event Agency працює 24/7!

Вас порадує блискавична доставка і доступна ціна на букви і цифри з куль в Харкові. Не відмовляйте собі і своїм близьким в красивому декорі від Pro100 Event Agency!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ