Артисти та ведучі на Випускний

Підготовка до випускного вечора - це довгий і дуже непростий процес. І багато в чому тому, що зазвичай люди стикаються з цією подією всього лише раз або два в житті (якщо ж, звичайно, ви не працюєте в івент-агентстві). А значить, не завжди легко зрозуміти, яка програма найкраще підійде підліткам. Який провідний впоратися на випускному краще, а кого краще замовити для проведення корпоративу?

А як вибрати артистів на випускний: балет, вокал, кавер-група з Харкова або, можливо, якогось іншого міста? Адже їх величезна кількість і за запитом «артисти на випускний вечір» або «замовити шоу-програму на випускний» ми бачимо безліч пошукових відповідей. І виявляється, що більшість тих, кого ми бачимо на екрані, ми не знаємо.

Як же зрозуміти: ціна ведучого на випускний, його портфоліо або рекомендації знайомих - що найважливіше?

Безумовно, важливо все!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Саме тому ми працюємо тільки з кращими підрядниками Харкова і України, що дозволяє організовувати нам свята найвищого класу. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний сервіс і професійні послуги. Наприклад, серед шоу-балетів, з якими ми працюємо, більшість колективів з багаторічним досвідом і досвідом роботи за кордоном на найкращих шоу світу: шоу-балети Famous, Impreza, PaStudio. Цих хлопців знають і цінують не тільки при проведенні івентів в Харкові, але далеко за кордоном. 

Якщо говорити про вокальний або інструментальному супроводі випускного вечора - тут і поготів розбігаються очі. Соло виконавці і кавер-групи, вокальні дуети та тріо, молоді команди і вже спрацьовані виконавці. Ви можете підібрати музичний супровід на будь-який смак і бюджет: починаючи від саксофона на зустріч гостей недорого до груп з професійним обладнанням та титулованими солістами. Важливо тільки розуміти, з чого вибирати!

Саме для цього існуємо ми і наша повна перевірена база артистів і виконавців оригінального жанру, танцюристів, фокусників і, звичайно, провідних заходів.

Замовити шоу-програму на випускний краще заздалегідь: за 4-6 місяців до свята. Так ви зможете вибрати найбільш вдалий варіант за приємну ціну.

Дізнатися більше про. тому, з ким ми працюємо ви можете на сторіночці артисти, ведучі та шоу-програми. Там ви знайдете інформацію про самому милому і самому смішному провідному на випускний, про самих незвичайних і найпопулярніших розвагах для свята, і про найнесподіваніших можливості!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ