Шоу на Випускний

Найгарячіша пора для підготовки до випускного – початок нового року! Ще з січня-лютого більшість організаторів випускних вечорів вже 100% знають, де і кому проведуть випускний у школі. Один із найважливіших компонентів проведення випускного у Харкові – правильний підбір шоу-програми для випускного зі школи.

Це особлива подія, яка в житті кожного з нас буває лише один раз і саме тому важливо, щоб були дотримані батьків, вчителів та адміністрації. Але найголовніше — побажання школярів, адже це саме їхнє свято. А що важливо для підлітків, які випускаються зі школи?

 • Свято, яке пройде у легкій та приємній атмосфері.
 • Сучасна та якісна музика, а також ведучий на випускний, який вміє працювати з молоддю.
 • Яскрава, стильна шоу-програма на випускний, яка буде у тренді.

Організувати свято випускного у Харкові на максимальному рівні допоможуть досвідчені івент-менеджери та координатори, які працюють у івент-агентстві «Просто Івент». Ми підкажемо, що найкраще вибрати для проведення випускного: чи потрібна фотозона на випускний, чи можна зробити шоу-програму недорого, жива музика на випускному – чи це потрібно.

Якщо у вас є будь-які питання щодо організації та супроводу випускного – ми із задоволенням відповімо на них.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Яка шоу-програма може бути на випускному?

Наповненість програми випускного обмежується лише фантазією організатора та, звісно, бюджетом. Адже список артистів на свято у школі майже не знає меж. Ось короткий перелік підрядників, яких найчастіше замовляють для випускного у студії свят Pro100 Event Agency:

 • Ведучий. Ведучий свят – невід'ємна частина не лише для випуску, а й загалом для будь-якого сучасного івента. У нас є база найкращих провідних, з якими ми працюємо багато років і якість їхньої роботи можемо гарантувати.
 • Жива музика. Під час збору гостей або ж у танцювальних блоках жива музика завжди надає урочистості. Замовити музиканта на свято сьогодні просто, тим більше є з чого вибрати: саксофон, скрипка, клавішні або цілий квартет або тріо. Для випускного чудово підійде замовити кавер-бенд на свято. Головне – точно вибрати репертуар.
 • Шоу-балет на випуск. Відмінний елемент шоу-програм для відкриття вечора. Особливо якщо ваш випускний тематичний, шоу-балет у відповідних костюмах задасть тональність івенту.
 • Оригінальний жанр. Фокусники, пісочна анімація, картина фліп-флоп – розвага для випускників, яка точно сподобається багатьом. Якщо хочете зробити випускний оригінальним, ми знаємо безліч варіантів урізноманітнити програму та подарувати безліч позитивних емоцій.

Починайте підготовку до випускного заздалегідь, адже це гарантує вам можливість вибирати найкращих підрядників, найкращі майданчики та найкращих артистів. Просто Івент – агентство з організації свят у Харкові, яке зробить випускним особливим!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ