Сяючі гірлянди: додайте чаклунства в атмосферу вашого івенту!

Гірлянди асоціюються з чимось святковим і в той же час - дуже затишним, домашнім, милим. Прокат декору для свята від Pro100 Event Agency - це можливість прикрасити локацію для вашого події стильними сучасними електрогірляндами в будь-який час року.

Оренда декору: для весіль та інших подій підійдуть гірлянди

Є стереотипна думка про те, що світиться декор і аксесуари доречні тільки на зимові свята. Звичайно, частково це правда - за допомогою електрогірлянд можна чудово оформити приміщення або вуличну локацію для зустрічі Нового Року або, наприклад, для різдвяного корпоративу. Але і на інших святах гірлянди теж доречні. Ними можна чудово прикрасити живі чагарники і дерева, віконні та дверні прорізи, стіни і дзеркала, вони доречні в інтер'єрах різних стилів - від лофт до ретро.

Гірлянди - це прекрасні аксесуари для весілля: вони доповнюють квітковий декор і різні фотозоні, ними прикрашають весільну арку і навіть святкові столи.

Оренда декору для свята: гірлянди в інтер'єрі

Прокат реквізиту для заходів допоможе вам оформити приміщення для святкування ювілею або дитячого дня народження, для новорічної вечірки або весільного банкету. А ще гірлянди доречні для створення затишної атмосфери на камерних творчих заходах: концертах, вечорах-квартирники і т.д.

У залі або кімнаті електричні гірлянди - це не тільки привертає увагу деталь, але і додаткове джерело освітлення. Тому їх розташовують так, щоб зробити акцент на якихось частинах приміщення - наприклад, стіл молодят, сцена або місце для виступу, і т.д.

Але іноді, навпаки, організаторам важливо, щоб гості розосередилися і знайшли для себе багато різних привабливих куточків - наприклад, на коктейльній вечірці або паті в котеджі. Тоді гірлянди можуть бути всюди, причому, навіть замість основного освітлення, - в камерному напівтемряві можуть відбуватися танці, слухання живої музики, спілкування з келихами в руках і т.д.

Перевага сучасних електрогірлянд - в тому, що вони повністю пожежобезпечні за рахунок того, що кожна лампочка укладена в декоративному елементі, який виключає її контакт з оточуючими предметами. У включеному стані лампочки в гірляндах не нагріваються і не можуть викликати запалення палива. Це означає, що цими аксесуарами можна прикрашати штори на вікнах, скатертини на столах, тканинні або паперові драпірування фотозоні, живі та штучні новорічні ялинки, дерев'яні або пластикові стіни і т.д. А якщо взяти гірлянди в оренду для фотосету, то модель зможе їх тримати в руках, не ризикуючи обпектися або пошкодити одяг і інший реквізит фотостудії.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Оренда аксесуарів для вашого свята: гірлянди на літньому майданчику

Оренда декору і меблів - спосіб перетворити присадибну територію або річну ресторанну майданчик в гарне місце проведення вашого івенту. Де там можуть розташуватися електрогірлянди?

Наприклад, вони можуть бути закріплені на живих деревах і кущах - причому це буде так само ефектно виглядати і взимку, коли на гілках немає листя, і влітку, коли вогники гірлянд будуть частково заховані в листі. Також ними декорують куточки для фотографування - і спеціально змонтовані фотозоні з фотофон, і просто симпатичні місця на локації. Наприклад, красиві альтанки, гойдалки, лавочки з навісом з витких рослин, і т.д.

З огляду на те, що не скрізь на вуличних майданчиках передбачені розетки в достатній кількості для підключення великої кількості електроприладів до мережі, ми можемо запропонувати вам гірлянди, що не потребують підключенні і працюють на автономних акумуляторах. Їх можна розташувати де завгодно - в саду, в парку, навіть в "дикої" локації для пікніка, - адже свято в оренду цілком реально влаштувати на виїзді. А оренда техніки для заходів дозволяє продумати інші технічні моменти - наприклад, хороший звук, спрямоване освітлення та інше

Також Pro100 Event може запропонувати інші варіанти декоративного освітлення - наприклад, у нас є електронні свічки в оренду, оренда ретрогірлянд і оренда свічок в вазах.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ