Червона доріжка на вашому заході - все як у знаменитостей!

У прокат декору для свята в багатьох випадках повинна бути включена червона килимова доріжка. Вона - ключовий, максимально привертає увагу і дуже символічний предмет в оформленні локації для заходу. І івентів, де без неї не обійтися, досить багато.

Червона доріжка в оренду: де і заради якої події варто її постелити?

Коли мова заходить про червоній доріжці, що ви уявляєте в першу чергу? Напевно, будь-якої фестиваль або церемонію вручення премії, з розкішно одягненими знаменитостями і спалахами об'єктивів папараці. Але якщо ви влаштовуєте свято в оренду в Харкові, то ці асоціації можна реалізувати - по крайней мере, оренда декору для свята від Pro100 Event Agency забезпечить вас самої червоній килимовій доріжкою.

Нагородження, фестивалі, масштабні відкриття виставок, зустрічі делегацій і т.д. - все це приводи постелити червону доріжку там, де буде проходити урочиста зустріч почесних гостей. Іноді доріжкою затьмарюється простір буквально від місця виходу гостей з авто до ганку будівлі, іноді - саме ганок або майданчик перед фасадом. А іноді, якщо погода або інші обставини не сприяють урочистим вітальним заходам поза будівлею, доріжку кладуть всередині - в фойє, в залі від вхідних дверей або навіть безпосередньо на сцені.

Прокат реквізиту для заходів нерідко задіють на випускних вечорах. А адже випускникам буде вкрай приємно відчути себе "зірками вечора" на червоній доріжці! По ній юнаки, дівчата і їх викладачі зможуть дійти до місця святкування, від таксі до входу в ресторан, або ж пройти до сцени заради моменту вручення атестата або диплома.

Оренда аксесуарів для вашого свята і червоної доріжки в їх числі дозволить отримати ефектні фото - кожен гість напевно із задоволенням сфотографується "як знаменитість".

Червона доріжка на весіллі

Оренда декору для весіль не завжди включає червону доріжку. Але досвідчені організатори весільних урочистостей впевнені, що цей предмет завжди є прекрасним акцентом і несе особливий сенс - тому подбати про його наявність все-таки варто.

Момент, коли потрібна доріжка - це виїзна церемонія. Доріжку розстеляють від якогось "закулісся" у напрямку до весільної арки або іншому декоративному елементу, біля якого відбудеться сама процедура розпису. По доріжці проходять молодята, їхні батьки, друзі та інші почесні гості, залучені в сценарій урочистої частини заходу. Оскільки виїзна церемонія нерідко проводиться на відкритому повітрі, по обидва боки від доріжки ставлять стільці. І оренда стільців тут виявляється дуже до речі - не скрізь вони є на місці в потрібній кількості, і не скрізь їх зручно виносити на відкриту територію.

Але і в банкетному залі червона доріжка доречна настільки ж, наскільки і оренда декору і меблів в разі її нестачі. Її стелять у напрямку від головного входу в зал до столу молодят, а столи для гостей зазвичай розташовують по сторонам уздовж неї.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Декор і аксесуари на додаток до червоної доріжки

Килимова доріжка може бути постелено сама по собі, і її призначення вже буде виконано. Але її нерідко доповнюють різними декоративними або суто функціональними аксесуарами. Стандартно, уздовж килимової доріжки ставлять стійки, виконують функцію умовного огорожі - щоб символічно відокремити саму доріжку і йдуть по ній людей від присутніх глядачів. Іноді ці стійки - просто металеві опори з перемичками. Але часом це аксесуари для весілля виглядають як вигадливі конструкції, декоровані штучними квітами і драпіровками.

Якщо червону доріжку кладуть на сходи, то варто подбати про те, щоб на місці знайшлися фіксують штанги. Це металеві планки, які кладуть на ступені з метою того, щоб доріжка не може м'яла, не поміняла становище і не уявляла ризику для тих, хто ходить по ній людей.

Дуже ефектно в вечірній час виглядає підсвічування червоної доріжки. Наприклад, електронні свічки в оренду можуть стати цікавим елементом її світлового декору, будучи встановленими вздовж самої доріжки або на декоративних стійках. А оренда техніки для заходів дозволить організувати необхідне спрямоване освітлення доріжки і простору поряд з нею.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ