Лототрон для проведення розіграшів на заходах

Обертається прозорий лототрон - абсолютно незамінний предмет для розіграшів призів, акцій з лотереями, а також для проведення різноманітних конкурсів. Орендуючи декор і аксесуари, не забудьте про цей предмет - і ви зможете урізноманітнити сценарій вашого заходу.

Коли оренда аксесуарів для вашого свята може включати і лототрон?

Прокат реквізиту для заходів часом потрібен в магазинах або розважальних закладах - для проведення промоакцій та івентів з рекламними цілями. Наприклад, це може бути урочистий розіграш призу серед людей, що стали покупцями певного товару, або зробили покупку в день відкриття торгової точки, або купили продукції на певну суму, і т.д. Тоді лототрон - це головний "герой дня": адже володар призу повинен бути обраний випадковим чином з тих, хто так само виконали умови участі в розіграші. У лототрон опускають папірці з іменами всіх учасників, обертають барабан і рандомних чином дістають одну з згорнутих записок. Прозорі стінки лототрону дозволяють всім бажаючим бачити, що результат не підтасований - всередині є всі папірці, і випала є дійсно випадковою.

Свято в оренду може бути влаштований на честь річниці роботи торгового центру, або з нагоди відкриття магазину, або в будь-яку знаменну дату, яка підходить по тематиці до спрямованості та асортименту вашої компанії. Тоді може знадобиться оренда декору для свята і оренда техніки для заходів. Pro100 Event запропонує вам все необхідне: наприклад, електронні свічки в оренду, стільці і т.д. А лототрон можна використовувати для того, щоб провести безпрограшну лотерею для всіх покупців або навіть просто відвідувачів в цей день. Тоді всередину лототрону кладуть згорнуті папірці, на яких написані назви подарунків - людина сама крутить барабан і "наосліп" вибирає собі приємний сюрприз. За таким же принципом можуть бути розіграні знижки на досконалу покупку - тобто, учасник лотереї виграє знижку на певну кількість відсотків від суми покупки.

Лотереї та розіграші доречні на корпоративах для великої кількості співробітників. Це можуть бути як розваги з часткою гумору та іронії, типу розіграшу подарунка "найледачішому співробітнику", і т.д., так і розіграші дорогих подарунків від компанії.

І навіть на весіллі лототрон може внести різноманітність в сценарій - адже в програму розваг для гостей зазвичай входять різні веселі змагання, жартівливі завдання і т.д. Завдяки лототрону можна придумати і провести цікаві розваги без побитих весільних конкурсів. Наприклад, є сенс погоджувати з провідним проведення безпрограшної лотереї з пам'ятними сюрпризами для гостей. А можна розіграти якийсь унікальний подарунок від вдячних молодят, або взагалі зробити об'єктами розіграшу якісь кумедні оригінальні побажання, веселі завдання для гостей, які ті повинні будуть зробити заради молодят, і т.д. Словом, варто включити лототрон в ті аксесуари для весілля, про які варто не забути і врахувати при складанні сценарію. Оренда декору для весіль в Харкові, при цьому, звичайно ж, буде включати і стандартний пакет - квітковий декор, текстиль, оренда гірлянд, оренда стільців і т.д.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Оренда лототрону для дитячих заходів

Оренда декору і меблів для свят, розрахованих на дітей, повинна доповнюватися будь-якими ігровими предметами, щоб було чим зайняти дітлахів. Але оскільки розігрувати призи серед дітей "наосліп" в більшості випадків непедагогічно, адже завжди знайдуться діти, скривджені результатами випадкового вибору, можна використовувати лототрон інакше.

Наприклад, можна розігрувати не заклик, а завдання-"фанти". Кожна дитина дістає з лототрону папірець з певною дією, яке потрібно зробити, загадкою, яку слід відгадати, і т.д. А вже за результатами правильного виконання завдань учасникам гри лунають подарунки.

І до речі, не варто забувати, що дорослі люди деколи абсолютно не чужі дитячих забав і цікавих ігор з елементами випадкового вибору. Тому ті ж "фанти" з лототроном можна запросто включати в сценарій корпоративу або, наприклад, дня народження.

І звичайно, Pro100 Event Agency завжди запропонує вам прокат декору для свята, декоративне освітлення та інші аксесуари.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ