Деталь, яка зробить свято теплим і затишним - пледи

Оренда декору і меблів, оренда техніки для заходів, гірлянди і електронні свічки в оренду - все це, звичайно ж, дуже важливо. Але, яким би гарним не було оформлення локації, які б смачні частування ні подавалися - свято не стане вдалим, якщо гостям буде холодно. Чи врятують ситуацію теплі пледи - їх теж можна орендувати в необхідній кількості.

Влаштовуючи свято в оренду, не забудьте про теплі пледах!

Як розрахувати, скільки пледів вам знадобиться? Прокат реквізиту для заходів здійснюється поштучно. Найпростіша ідея - провести перерахунок запрошених гостей і орендувати по плед на людину. Це доречно, якщо передбачається, що всі присутні одночасно перебуватимуть на тій локації, де їм можуть знадобиться пледи. Наприклад, таке рішення підійде для організації кінопоказу, камерного концерту або перформансу під відкритим небом, для пікніка або барбекю. Якщо, до того ж, потрібна оренда стільців або крісел-мішків, то кількість пледів має збігатися з кількістю посадочних місць.

Оренда декору для весіль може включати пледи, які стануть в нагоді гостям під час виїзної церемонії або фотопрогулянки з молодятами. І в цьому випадку розраховують кількість пледів за кількістю гостей - навіть без прив'язки до будь-яких посадочних місць.

Але такий підрахунок не завжди логічний. Якщо локація для свята складається з закритого приміщення і будь-якої відкритої території, і під час святкування одні гості будуть знаходитися всередині, а інші зовні, то пледів може бути менше, ніж запрошених. Орієнтуватися можна на ті місця для сидіння, які є на літньому майданчику - це і крісла біля столиків, і лави, і крісла-мішки, і гойдалки, і т.д. На кожному з них може лежати один плед - тобто, людина, що займає це місце, отримує можливість укутати в нього. 

Той же принцип можна застосувати і для пледів в інтер'єрі - особливо тоді, коли ви не знаєте точної кількості людей, які прийдуть на івент. Декор і аксесуари, в тому числі і пледи, орендуються за кількістю столиків і стільців. Так розраховується, в якій кількості предметів потрібна оренда декору для свята без запрошень або без впевненості, що прийде саме ту кількість людей, яка отримала запрошення.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Де можуть знадобитися пледи в оренду від Pro100 Event Agency?

Пледи на заходах під відкритим небом навіть у теплу пору року дуже потрібні. Адже найчастіше гості приходять до початку свята в легкому одязі, тому що вдень влітку буває жарко. Але ближче до ночі настає час прохолоди, і люди починають мерзнути замість того, щоб продовжити веселощі. Тому пледи - це незамінні аксесуари для весілля, для святкування ювілею, для корпоративу і навіть для випускного вечора.

Звичайно ж, пледи потрібні на пікніках і барбекю. Якщо прокат декору для свята на природі зазвичай потрібен в мінімальних кількостях, то функціональні речі просто необхідні. Це важливий момент турботи про комфорт ваших гостей, які вирішили прийти на вашу запрошення і провести день на відкритому повітрі. Пледи кладуть на садові меблі, а іноді і розстеляють на траві - щоб сидіти на них.

Пледи використовують на відкритому повітрі і взимку. Наприклад, якщо свято проходить в будинку з двором і верандою, гості можуть брати пледи і укутують в них, бажаючи вийти на свіже повітря - прогулятися, пофотографуватися або, наприклад, покурити. Також пледи просто необхідні, якщо ви задумали організувати зимовий пікнік і хочете, щоб люди кілька годин провели поза приміщенням.

Оренда пледів може вирішити і декоративну завдання. Наприклад, якщо місцем проведення івенту стає будинок, квартира, кафе, коворкінг або інше приміщення, де меблі не підходить під задуману вами естетику заходи, то на дивани, крісла та стільці можна постелити м'які пледи в єдиній кольоровій гамі. Така задумка дозволить задрапірувати стару, зношену м'які меблі, зробити зручніше жорсткі сидіння, концептуально об'єднати в інтер'єрі різностильові і різнокольорові посадочні місця.

Крім того, оренда аксесуарів для вашого свята в Харкові допоможе отримати цікаві фотографії: наприклад, яскраві пледи можуть стати частиною новорічної фотозоні.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ