Свято відбудеться в Будь-яку Погоду - Завдяки Оренду парасольок

Хороший свято - той, який не під силу зіпсувати випадковим обставинам, - наприклад, дощу. Якщо торжество буде цілком або частково проходити під відкритим небом, потурбуйтеся про комфорт своїх гостей - нехай оренда аксесуарів для вашого свята включає оренду парасольок.

Свято в оренду: передбачте всі деталі!

Навіщо потрібна оренда парасольок в Харкові, варто розуміти кожному організатору заходів. Якщо свято влаштовується на вулиці або на літньому майданчику без тентів і навісів - значить, завжди потрібно розглядати ризик дощу. Навіть в дощовий день або при високій ймовірності опадів за прогнозом погоди, ніколи не станеться так, що абсолютно всі гості матимуть при собі власні парасольки. Завжди знайдуться люди, для яких стане дуже до речі можливість взяти парасольку на місці.

Крім того, варто враховувати, що якщо гості приходять зі своїми парасолями, то вони будуть різних кольорів, не завжди підходять під стиль заходу, та й під одяг самих гостей. Оренда декору для свята дає можливість створити задуману колірну гамму в оформленні локації - але велика кількість непоєднуваних строкатих парасольок може зіпсувати загальне враження. Особливо актуальна ця проблема для фотографа на івент.

Не забувайте і про те, що на заваді заходу на свіжому повітрі влітку може стати і сонце - а перебувати на сонці у спеку людям і неприємно, і шкідливо для здоров'я. Білі парасольки можуть відмінно виконати функцію сонцезахисних аксесуарів.

Оренда декору і меблів - це не все, що потрібно для стильного заходу. Орендуйте парасолі одного кольору за кількістю запрошених, і вам буде спокійно: метеорологічні неприємності не зірвуть ваші плани!

На яких заходах можуть стати в нагоді парасолі?

Наприклад, на весільній виїзної церемонії. Коли цей урочистий момент ретельно продумується, то оренда декору для весіль дозволяє створити дуже гарні декорації, а оренда стільців вирішує проблему посадочних місць для всіх гостей. Але швидко перенести всі конструкції та меблі в приміщення, якщо зірвався дощ, буває проблематично, та й скорочувати церемонію як мінімум некоректно по відношенню до молодят. Тому простіше роздати гостям по парасольці.

Крім того, весілля традиційно передбачає таку частину свята, як прогулянка по красивих місцях в місті. Прокат декору для свята на прогулянці не потрібен, а от парасолі виявляться до речі - щоб гостям не довелося сидіти в машинах або шукати якийсь укриття від дощу або жаркого сонця, поки молодята фотографуються.

Крім того, парасолі можуть виявитися дуже потрібні на ділових подіях. Наприклад, якщо вам потрібно зустріти делегацію і влаштувати цим людям екскурсію по відкритій території. Коли погода втручається у ваші плани, вкрай нетактовно було б змушувати почесних гостей проводити час під відкритим небом без парасольок.

Також парасолі в дощову погоду завжди потрібні при урочистій зустрічі гостей. Це може бути момент, коли гості виходять з автомобіля і повинні пройти якусь відстань до місця проведення заходу. Тоді парасольки зустрічають або тримають над ними, або, в менш офіційних випадках, відразу дають в руки гостям. Те ж саме актуально щодо урочистих зустрічей делегацій в аеропорту.

І ще один випадок, коли потрібно думати про парасольках - масові заходи на відкритих майданчиках. Це урочисті "лінійки" в навчальних закладах, прес-конференції, зустрічі з різними медійними персонами і т.д. Парасолі варто роздати хоча б почесним гостям і тим, хто в силу робочих обов'язків повинні будуть при будь-якій погоді перебувати поза приміщенням.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Білі парасольки - незвичайні аксесуари для весілля!

Щоб використовувати парасольки на вашому торжестві, не обов'язково чекати дощу. Парасолі білого кольору можуть стати декоративним аксесуаром для святкового фотосету. Наприклад, на весіллі можна зробити красиву фотосесію молодят з гостями - роздавши їм білі парасольки, які створять концепцію кадру. У що б не були одягнені гості, якою б колірної дрес-код весілля не був заявлений - білий декор і аксесуари завжди доречні, і парасольок це теж стосується.

Пофотографуватися з парасольками можна і на дівич-вечорі - яким би не був стиль цього заходу, подружки нареченої напевно будуть з радістю позувати для незвичайного фотосету. До речі, Pro100 Event Agency може запропонувати прокат реквізиту для заходів і фотопроектов - у нас є електронні свічки в оренду, гірлянди в оренду і багато іншого!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ