Професійна апаратура для концертів: беклайн для кавер-гуртів

Щоб на вашому корпоративі, випускному вечорі, ювілеї чи іншому святі міг відбутися концерт кавер-бенду, знадобиться прокат обладнання, яке потрібне для створення концертного звуку. Без беклайну не зможе грати жоден колектив незалежно від складу музикантів у групі.

Чому оренда обладнання для корпоративів та інших заходів має містити беклайн для музикантів?

Тому що музичні гурти не приїжджають виступати із власною апаратурою — це завжди турбота того, хто бере на себе проведення івента. Виступаючі привозять максимум музичні інструменти, які є їхньою особистою власністю — це гітари, електроскрипки, клавіші, духові інструменти тощо. А ось барабанна установка - завжди елемент беклайну, так як вона громіздка, але при цьому фактично не має якихось унікальних якостей, тобто ударнику байдуже, грати на "рідних" барабанах або на наданих на місці.

Крім того, дуже небагато майданчиків обладнано дійсно відповідним і достатнім набором техніки під живі виступи. Наприклад, оренда обладнання для вечірок може бути потрібна навіть у клубі - якщо виступатиме "живий" бенд, а місцева апаратура підходить тільки для діджеїв та відтворення аудіо.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Та й оренда обладнання для свят у ресторані у Харкові необхідна здебільшого – бо в небагатьох ресторанах є професійна концертна техніка.

А якщо організовується виступ на локації, в принципі не призначеної для концертів, то рішення — лише оренда і встановлення всього беклайну “з нуля”. Причому це може бути і майданчик для опен-ейр концерту, адже для того, щоб музика зазвучала на вулиці, знадобиться лише можливість підключити орендовану апаратуру до електромережі.

Який орендувати комплект апаратури для виступу кавер-бенду?

Це має обговорюватися, в першу чергу, з музикантами: вони повинні надати стороні, що їх запрошує, свій технічний райдер. По-друге, потрібно дізнатися про наявну апаратуру на тій локації, де планується концерт. Адже іноді в ресторанах та інших закладах буває якась апаратура. Тому важливо заздалегідь дізнатися, чи достатньо набору, чи підійде музикантам ця техніка — і якщо хоч чогось не вистачає, взяти в прокат окремі предмети на ваш захід.

 І обов'язково потрібно проконсультуватися зі звукорежисером чи хоча б звукооператором щодо акустичних особливостей того майданчика, де має відбутися концерт. Важливо все – площа та планування приміщення, його наповненість меблями та інші фактори, що впливають на акустику, місткість за кількістю відвідувачів, висота та глибина сцени тощо. Звукорежисер може порадити, яка оренда обладнання для цього приміщення доречна: наприклад, скільки колонок потрібно, чи знадобляться додаткові колонки в самому залі, як їх краще розташувати.

Стандартний беклайн включає спеціальні підсилювачі для цифрових та аналогових інструментів - наприклад, електрогітар та синтезаторів, оскільки без них ці інструменти взагалі не видають звуку. Для акустичних інструментів потрібні спеціальні інструментальні мікрофони та підсилювачі, щоб підвищити гучність звучання кожного інструменту до потрібного рівня. Зрозуміло, окремі мікрофони потрібні вокалістам.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Також кожному музикантові можуть знадобитися нижні стовпчики-монітори або вушні монітори для відстеження звуку інших інструментів та вокалу під час виконання.

А для того, щоб музику почули люди у залі, знадобиться набір колонок-порталів.

Завжди потрібний мікшерний пульт для звукооператора, з якого відбуватиметься регуляція звучання всіх підсилювачів та колонок.

До цього варто додати дрібниці типу шнурів-перехідників для інструментів, подовжувачів, мікрофонних стійок та стійок під колонки та деякі інструменти.

Крім того, оренда обладнання для заходів може включати додаткові елементи, що не входять до беклайну, але також потрібні для створення шоу: це світлова техніка та обладнання для спецефектів. Спецефекти в оренду - це дим-машина та інше обладнання: їхнє розташування теж слід співвіднести зі звуковою апаратурою, щоб вони не порушували акустику і не заважали пересування музикантів по сцені.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ