Спецефекти для Особливих Подій і Незабутніх Моментів

Свято, концерт, фестиваль - все це приводи влаштувати шоу, яке буде дійсно стильним і сучасним. А все, що потрібно - орендувати комплект апаратури для створення спецефектів. З технікою, яка є у Pro100 Event Agency, це не так вже й складно - а захват запрошених того варте!

Оренда обладнання для вечірок: все саме незвичайне на ваш захід

Установка апаратури, яка випускає дим, іскри, мильні бульбашки або ще якісь ефекти, які можна не тільки бачити, а й, в деяких випадках, відчувати, потрібна часом як на сцені, так і в банкетному залі, на танцполі, біля басейну , на вуличній площадці і т.д. Спецефекти в оренду можуть доповнити сценічне шоу або розважити гостей під час свята, а іноді навіть задати сам формат івенту - скажімо, якщо мова піде про пінної вечірці.

Гармата мильних кульок

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Оренда обладнання для свят від Pro100 Event дозволить яскраво провести випускний, весілля, корпоратив або дитяче масовий захід.

Для цього у нас є, наприклад, три різних пристрої, які виробляють дим. Стандартний генератор диму, який ще називають дим-машиною, випускає легкі хмарки білого швидко розсіюється диму. Цю техніку використовують для сценічних виступів, або, наприклад, для ефектних фотосет. Варто сказати, що цей дим швидше є парою без неприємного запаху, а не в буквальному сенсі димом - так як заради її отримання не згорає ніяке паливо. Також можна взяти в прокат "важкий дим" - це теж дим-машина, але вона випускає більш щільні клуби диму, які істотно довше розсіюються і "лежать" на сцені або танцполі. Потрібен "важкий дим" зазвичай для створення клубної атмосфери, для танців. І ще одне "димна" пристрій, оренда якого доступна - це гармата СО2, "вистрілює" білим димом на відстань більше десятка метрів, причому навіть в напрямку знизу вгору. Цей спецефект задіють на великих сценах і в вуличних вечірніх шоу.

У залі, на сцені, на місці проведення виїзної весільної церемонії, та й взагалі де завгодно, може бути встановлена конфетті гармата. Про неї не варто забувати, коли планується оренда обладнання для корпоративів. З цього пристрою залпом вилітає нарізана фольга - і це може дуже прикрасити який-небудь урочистий момент. Наприклад - задування свічок на торті або розрізання торта, вихід винуватця торжества до гостей, вихід на сцену почесного гостя, вручення призу, і т.д.

Пристрій, який дивує - це генератор снігу, за допомогою якого можна влаштувати маленьку штучну заметіль на концерті або під час танців. Сніг виходить з особливої рідини і розвіюється вентилятором.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Оренда обладнання для заходів під відкритим небом

В умовах, коли проведення масового заходу задумано на вулиці, правила пожежної безпеки стають не такі суворі, та й відсутність стелі над головами додає нові можливості. Можна сміливіше використовувати обладнання для спецефектів з вогнем і іскрами, а також застосовувати ефекти, розраховані на велику площу.

І у дворі котеджу, і в аквапарку, і в клубі можна використовувати генератор піни для класичних пінних вечірок. Піна ця чиста і не залишає неотстіриваемих плям на костюмах гостей, а також не викликає алергії на шкірі.

Для вуличних шоу може бути застосовний генератор вогню - це "гармата", що випускає снопи полум'я, одержувані внаслідок підпалу балонного газу. Однак важливо розуміти, що, хоч прокат обладнання такого типу і доступний усім бажаючим, але потрібне точне дотримання заходів безпеки і хороше розуміння правил використання. Оренда обладнання для вуличних подій в Харкові також може включати іскрометний. Вироблений їм спецефект - сніп іскор висотою близько двох метрів.

А пристрій, який завжди приводить у захват дітей - гармата мильних бульбашок. "Хмари" бульбашок, що вилітають з неї, і справді дуже видовищні: радимо запросити фотографа і відобразити на фото феєрію мильних бульбашок з вашими тими, хто тішиться гостями!

Особливим "персонажем" на опен-ейр фестивалі може стати аеромін. Це надувна фігура чоловічка висотою кілька метрів, яка підтримується у вертикальному положенні за рахунок апарату, постійно нагнітає повітря всередину. І за рахунок подачі повітря зсередини, і за рахунок звичайного вітру фігура рухається - розмахує руками і "зачіскою", нахиляється в різні боки і взагалі справляє враження танцюючою. Аеромена обожнюють діти і любителі пам'ятних фотографій!

Загалом, звертайтеся до нас - і ми точно запропонуємо щось цікаве для вашого події, а також доповнимо спецефекти професійним світлом і звуком.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ