ШАРЖИСТИ НА ВАШЕ СВЯТО

Оригінальний подарунок гостям на весіллі чи корпоративі - малюнок з їхнім портретом!

Якщо ви плануєте захід, то, швидше за все, вже замислювалися, які сувеніри на згадку про захід можна подарувати гостям?

Фотомагніти, маленькі пляшечки чи листівки – це, звичайно, чудово, але подумайте, який вау-ефект буде на заході, якщо гості зможуть забрати на згадку смішний шарж чи елегантний портрет?

Скільки коштує замовити художника чи шаржиста у Харкові?

Послуги художника на виїзд – це особлива категорія послуг, адже кожен спеціаліст – це своя манера, стилістика та формат малюнка.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Щоб вибрати найкращий варіант і ваше свято пройшло на ура, варто звернути увагу на такі моменти:

 • Який ефект ви хочете отримати? Малюнок портрета на замовлення має бути смішним і викликати посмішку чи це має бути щось супер-елегантне та вишукане?
 • Ви хотіли б замовити малюнок олівцем чи фарбами?
  Виходячи з досвіду роботи івент-агентства Просто Івент, якщо у вас планується масштабний захід з великою кількістю людей, то краще віддати перевагу нескладним нарисам олівцем. Адже такий оригінальний подарунок на весілля чи пам'ятний сувенір захочуть здобути все, а чекати довго не захоче ніхто.
 • Можливо, варто замовити художника та шаржиста, які працюватимуть паралельно: комусь із гостей захочеться милий малюнок родини, а хтось захоче карикатуру. Дайте своїм гостям вибір!

На вартість художника на захід впливають час, обсяг роботи та складність малюнка.

На яке свято підійде послуга "Швидкий малюнок по фотографії"?

Більшість фахівців працюють на фото гостя — ви підійшли, зробили знімок, залишили його художнику і через певний час забрали. Ви відпочиваєте - шаржист на замовлення працює. Усім зручно.

Але для якого формату івентів підходять послуги виїзного художника у Харкові?

 • Для весілля. Всі ми вже звикли до швидких фото з весілля — у форматі полароїд чи фотобудки в оренду. Якщо хочете здивувати гостей — можна заздалегідь підготувати невеликі картки, на яких буде надруковано вашу дату та логотип сім'ї, а художник додасть малюнок гостя чи пари до центру композиції.
 • Для корпоративу. Все більш популярною стає організації тематичного корпоративу і в такому концепті відмінно виглядатиме шарж на замовлення в стилі вашої події.
 • Дня народження. Спогади про святкування у форматі малюнка від професійного художника навіть багато років, на всіх наступних ювілеях будуть вас чимось особливим.

Детальну інформацію ви зможете отримати у наших фахівців з організації свят під час особистої зустрічі або телефонної консультації. Замовити художника можна так само в будь-якому зручному для вас форматі.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ