ЖИВІ СТАТУЇ НА ВАШ СВЯТО

Коли дивишся на них, справді здається, що час зупинився та завмер. Що перед тобою справжні твори мистецтва — статуї, які назавжди зафіксували момент із якоїсь іншої епохи. Аж доки статуї не оживають і не стає зрозуміло, що це ілюзія. Магія живих статуй тепер легко доступна і на вашому святі!

 • Для створення атмосфери та візуалізації тематики корпоративу компанії.
 • На весілля для зустрічі гостей чи роботи фотозони.
 • Для тематичних свят: конференцій, виставок, демонстрацій.
 • Для будь-якого приводу, з якого ви вирішите організувати свято у Харкові чи будь-якій іншій точці країни та світу!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Де замовити живі статуї у Харкові?

Якщо ви шукаєте, де замовити у Харкові живі статуї за найкращою ціною та з високим рівнем професіоналізму, вам пощастило, що ви потрапили до нас на сайт. Компанія Pro100 Event працює тільки з перевіреними підрядниками та може підібрати пропозиції у різному ціновому сегменті. Саме тому оформити замовлення на роботу живих статуй на святі найкраще через наш сайт. Чому?

 • Завжди підбираємо найкращі костюми для роботи аніматорів. Переживаємо про тематику, стилістику та органічність виступу. Нам важливо, щоб ваше свято пройшло як по маслу і ви повернулися до нас за заходами під ключ або коли вирішите замовити артистів на свято наступного разу, обов'язково згадали про нас.
 • Любимо свою роботу і дбаємо про деталі. Що це вам дає? Впевненість у тому, що ми подбаємо про все, а вам залишиться лише насолоджуватися результатом: костюми, грим, трансфер, у разі потреби монтаж та демонтаж постаментів – все це ми беремо в свої руки.
 • Фахівці, яким ми довіряємо. Перевірені підрядники — це те, чим пишатися наша компанія, створена для того, щоб організувати свято мрії.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Які образи для живих статуй найпопулярніші?

Живі статуї на свято — це розвага, яка завжди збирає навколо себе чимало людей. Тому дуже важливо правильно та доречно підібрати всі деталі образів. Бронзові або золоті статуї розглядають з голови до ніг, а отже, жоден аксесуар не може бути не доречним!

Найчастіше замовляють:

 • Живі статуї у середньовічних костюмах. Або костюмах-символах будь-якої епохи.
 • Жива статуя фотографа. В цьому випадку автентично виглядають не лише костюми, а й старовинний фотоапарат, який створює додатковий антураж.
 • Аніматори-ангели або жива статуя купідону — це найпопулярніший образ для всіх романтичних подій і, звичайно, до Дня закоханих.
 • Костюми історичних персонажів та героїв книг чи фільмів.

Також івент-агентство “Pro100 Event Agency” може реалізувати будь-які ваші найсміливіші ідеї щодо організації подій або підбору артистів, аніматорів, виконавців на свято. Ви маєте запитання — ми з радістю допоможемо знайти на них відповіді!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ