БАНКИ

Сучасні вечірки вже давно вийшли за межі банального застілля та танців. Гостям хочеться веселих активностей, щоб розважитись та зробити класні фотографії. Тому так потрібні атракціони на свято від Pro100 Event Agency. Один із простих і недорогих варіантів — «банки». Цей атракціон сподобається і дітям, і дорослим.

ВАРТІСТЬ уточнювати

Час оренди:

У вартість входить:

  • монтаж і демонтаж

Технічні вимоги:

  • майданчик

додатково:

  • доставка за межі Харкова прораховується окремо
  • суддя

Атракціон "Банки" на свято

Згадайте, яке задоволення приносили нам у дитинстві кидки камінців у воду чи спроби збити м'ячем ціль! Це одночасно викид адреналіну, тренування влучності та радісні емоції від маленької перемоги, якщо показав гарний результат. Хочете, щоб ви і гості вашого свята зазнали такої ж радості? Тоді стоїть взяти в оренду атракціон "Банки".

Суть гри проста: банки з номерами від 1 до 10 вишиковуються в «вежу». За допомогою м'яча намагається збити банки з певної відстані. Майже як боулінг, тільки набагато простіше та веселіше! Перемагає найвлучніший гравець, який отримає найбільшу кількість балів за збиті банки.

Де орендувати атракціон «Банки» у Харкові?

Ми надамо "Банки" під ключ. Від вас буде потрібно лише невеликий майданчик для розміщення гри. У вартість входять монтаж та демонтаж атракціону. Як окрему послугу надамо суддю-ведучого, який коментуватиме чемпіонат і вибиратиме найвлучнішого снайпера. Якщо ваше свято проходить за межами Харкова, виїзд до області оплачується окремо.

Атракціон «Банки» чудово підійде для дитячого Дня народження. Активні дітлахи із задоволенням влаштують чемпіонат на радість батькам. Також битва з банками підійде для корпоративу на свіжому повітрі. По-перше, можна влаштувати командне змагання. А по-друге, банки покажуть, хто ще зберігає влучність, а кому час знизити градус алкоголю.

щоб замовити атракціон «Банки» у Харкові, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми зорієнтуємо вас за ціною і запропонуємо додаткові послуги, які перетворять вашу вечірку на свято, що запам'ятовується!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ