ОРГАНІЗАЦІЯ КОРПОРАТИВНИХ ЗАХОДІВ У ХАРКОВІ

Організація заходів для великих компаній вимагає досвіду. Потрібно придумати динамічний сценарій, знайти підрядників і узгодити їх роботу, запросити артистів і придумати тематику, яка буде цікава кожному гостю. Pro100 Event Agency знає, як згуртувати колектив і влаштувати свято, як для маленької фірми, так і для великої корпорації.

конференція - масштабна подія, розраховане на десятки, а то і на сотні чоловік. Необхідно вибрати зал зі сценою, зручними посадочними місцями і хорошою апаратурою для виступу спікерів і презентацій. Pro100 Event Agency - досвідчений організатор конференцій, Який вміє грамотно розподіляти обов'язки і координувати роботу всіх підрядників. організація семінарів теж входить в нашу сферу діяльності. Ми займаємося пошуком відповідного майданчика, можемо організувати кейтеринг, зустріч та поселення учасників. Також наша команда візьме на себе підготовку друкованих матеріалів: брендволу, сувенірної продукції, візиток і так далі. Будьте впевнені: організація конференцій і семінарів пройде на високому рівні!

Керівники невеликих фірм і великих компаній прагнуть регулярно проводити корпоративні заходи для згуртування колективу. Кожен співробітник повинен відчувати себе цінним і незамінним. А ми знаємо, як організувати ідеальний корпоратив!

Що робить агентство корпоративних заходів? Ми придумуємо тему вечірки, якщо у вас немає своєї, шукаємо майданчик, пишемо сценарій з активностями, конкурсами та шоу-програмою, знаходимо артистів і підрядників. Досвідчений організатор корпоративних заходів вибудовує програму так, щоб в ній був задіяний кожен гість.

За 5 років роботи ми провели велику кількість подібних заходів з різним бюджетом. хороший корпоративне свято будується на оригінальній ідеї і дружній атмосфері. І ми вміємо придумувати такі сценарії, в яких змиваються кордону між керівниками і підлеглими. Ми знаємо, що організація корпоративного свята - це складний багатокомпонентний процес. Але наш досвід дозволить прийняти будь-який виклик!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Для досягнення високих результатів кожна компанія повинна хоча б пару разів на рік влаштовувати командоутворення, Спрямоване на підвищення ефективності роботи всього колективу. Під час тімбілдінга співробітники краще пізнають один одного, знаходять спільну мову з лідером і керівним складом. А ще це відмінний спосіб психічної і емоційного розвантаження.

щоб організувати тімбілдінг, Потрібно звернутися в Pro100 Event Agency. Ми запропонуємо кілька сценаріїв для згуртування команди. Користуються популярністю мистецькі заходи, наприклад, колективне створення картини або постановка вистави. Улюблений корпоративний тімбілдінг багатьох компаній - в спортивному стилі. Можна організувати змагання з волейболу на свіжому повітрі, гонки, чемпіонат з настільних ігор. Проведення тімбілдінга в форматі квесту - теж цікавий варіант. Розгадуючи загадки, виконуючи цікаві завдання, співробітники точно забудуть про конкуренцію! різні варіанти тімбілдінга дозволять кожній фірмі знайти відповідний сценарій для свого колективу.

Фізична активність - найкраща розрядка для мізків! ми організовуємо корпоративні спортивні заходи і даємо можливість офісним працівникам відірватися від душі! Боулінг, футбольний турнір, волейбол, бокс - вибирайте напрямок, а ми все організуємо і навіть проведемо попередні тренування.

Корпоративне змагання - це здоровий спосіб життя, емоційне розвантаження і джерело енергії для продуктивної роботи і нових досягнень. Після таких заходів співробітники повертаються на робочі місця в прекрасному настрої і значно покращують свої показники. ми організовуємо спортивні свята всередині компанії і між філіями.

Pro100 Event Agency - лідер в проведення корпоративних свят в Харкові. Будемо раді попрацювати з вашою командою!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ