Crazy Танцюрист

Банальні конкурси та танцювальні батли «хлопчики проти дівчаток» вже всім набридли. Нам, івент-агентствам та організаторам заходів, хочеться дивувати своїх клієнтів та робити небанальні свята з небанальними інтерактивами. І атракціон «Крейзі танцюрист» — це сучасний гаджет, який допоможе будь-якому ведучому зробити його програму більш насиченою та яскравою.

Шукаєте оригінальні конкурси на весілля? Чи розвага для корпоративного івенту? А може, у вас День народження і ви хочете, щоб у вас залишилися найяскравіший і трохи «крейзі» спогади? Все це – чудова нагода замовити атракціон «Крейзі танцюрист» на прокат і додати ефектності вашому святу.

Що таке атракціон «Крейзі танцюрист»?

Отже, як працює цей диво-прилад і в чому його особливість. В основі принцип роботи крокоміра: пристрій вимірює кількість рухів. Тільки в цьому випадку він міряє не кількість кроків, а кількість рухів головою. Так, так, саме рухів головою. Під час танцю учасникам доведеться попітніти, щоби придумати максимально ефективний спосіб заробити очки.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

У чому перевага оренди атракціону танцюрист:

 • Це найсучасніший реквізит для конкурсів. Якщо у вас багато молоді на святі, вони точно оцінять таку форму діджіталізації.
 • Необмежену кількість учасників: до набору прокату реквізиту для конкурсів входить кілька приладів, які дуже легко надягаються. А значить, у конкурсі може брати участь стільки людей, скільки захоче.
 • Дуже просто у використанні. Вам не доведеться довго розбиратися з тим, як працює атракціон чи точка активності напрокат. Просто розслабтеся та веселіться!
 • Атракціон для дітей та дорослих прилад кріпиться на гумках, а отже брати участь можуть гості будь-якого віку. Дуже часто діти задають гарний темп навіть для доросліших та найдосвідченіших танцюристів!
 • Ціна атракціону в Харкові Pro100 Event – це завжди максимальне поєднання якості послуги та її вартості.

Для якого свята підійде ця розвага?

Деякі атракціони та інтерактивні зони суто тематичні, або мають якісь обмеження щодо локації для проведення. Гра «Крейзі танцюрист» щодо цього універсальна.

На весільному бенкеті, коли гості вже розслабилися, ця оригінальна розвага внесе нотку гумору урочистий вечір. Якщо замовити атракціони для корпоративу – тут може розгорітися неабияке змагання між співробітниками за звання кращого танцюриста компанії. До того ж, за цим конкурсом завжди цікаво спостерігати, а отже ви можете залучити більше гостей. Це круто працює, якщо йдеться про організацію корпоративу для великої компанії. Чим більше гостей можна задіяти в одній зоні, тим більше ви можете оптимізувати бюджет корпоративу.

Дитячі свята – це особлива категорія, але й тут може допомогти «Крейзі танцюрист» на прокат. Адже дітки завжди особливо рухливі і важливо чергувати різні види активності, щоб їм було весело, але водночас свято не виходило з-під контролю. Як активна розвага для дітей відмінно підійде саме танцювальний атракціон.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті відповіді на свої запитання, або бажаєте отримати безкоштовну детальну консультацію – ми завжди раді спілкуванню з нашими клієнтами. Для просто Івент проведення свят – це стиль життя.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ