ГОНОЧКИ НА УПРАВЛІННІ

Ви проводите вечірку на природі та хочете, щоб усім гостям було весело. Рекомендуємо гоночки на керованих машинках - Класну активність, яка зацікавить і дітей, і дорослих. Драйв, кураж, дух змагань — це розвага ваші друзі та колеги будуть згадувати дуже довго!

Гонки на радіокерованих машинках в оренду

Вам не потрібно купувати машини, робити гоночний трек і навчати гостей тонкощам управління. Все це зробить команда Pro100 Event Agency. Ми наперед приїдемо на локацію, привеземо все необхідне обладнання на свято та проведемо майстер-клас. Для облаштування треку знадобиться лише рівний шматок землі. Прямо на місці ми визначимося зі зміною треку, зробимо умовну «дорожню» розмітку, позначимо старт і фініш. За бажанням замовника, наш ведучий може коментувати гонку, щоб створити атмосферу.Формули-1».

5 причин орендувати гонки на прокат у Харкові:

 1. Небанальна розвага - Круто поганяти на керованих машинках цікаво людям будь-якого віку та соціального статусу. Це заняття поєднує та гарантує гострі враження!
 1. Жодних складнощів в установці — Машинки на радіокеруванні на прокат їздять навіть піском! Якщо свято проходить біля річки чи лісу, це привід відмовлятися від гоночок.
 1. Доречно на будь-якому заході — Дитяче свято, корпоратив, День народження, парубочі, тимбилдинг, навіть весілля — гоночкам будуть раді скрізь!
 1. Від вас потрібна лише присутність — Відпочивайте, спілкуйтеся з друзями, а ми привеземо, зберемо, навчимо і відвеземо все необхідне.
 1. Доступні ціни — Атракціони на прокат від Pro100 Event Agency можуть собі дозволити навіть студенти.

щоб замовити гонки на управлінні у Харкові, зв'яжіться з Pro100 Event Agency. Ми зробимо ваше свято веселим і незабутнім!

Час оренди: до 4 годин.

У вартість входить:

 • монтаж та демонтаж траси
 • обслуговування гоночної траси інструктором

Технічні вимоги:

 • розетка 220 Вт
 • рівний майданчик для встановлення подіуму або траси
 • майданчик 5,5 х 4,5 метра

додатково:

 • коментатор / провідний змагань
 • фарбування та брендування моделей авто
 • послуги фотографа

 

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ