кубики ХтоЗверху

Взяти напрокат гри для свята - це економне, раціональне і дуже вдале рішення для тих, хто іщнь спосіб урізноманітнити дозвілля своїх гостей під час корпоративу, дня народження або будь-якого іншого свята.

У нас в Просто Івент ви можете взяти напрокат атракціон будь-якої складності і знайти розваги самих різних тематик. Найсучасніші гри: ікс бокс, атракціони з доповненою реальністю напрокат, Виар окуляри і багато іншого чекають на ваш дзвінок. Не забуваємо ми і про класику серед точок активності в оренду, таких ка бірпонг, настільні хокей або футбол, міні-гольф.

Одна з ігор, яка вже встигла стати класикою - кубики з буквами. Правила гри дуже прості. Більшість з нас бачили приклад цього розваги в телевізійній програмі - «Хто зверху?».

Як грати в гру з кубиками?

Ведучий або аніматор збирає дві команди по 4 людини. На кожного з учасників надаватися куб, виготовлений з поролону і тканини, що гарантує безпеку. Ведучий зачеплений питання учасникам, відповідь на який складається з 4 букв: гора, нора, роги і так далі.

На площинах куба написані букви і завдання учасників зібрати слова-відгадки якомога швидше. Та команда, яка набирає більше очок виграє. Замовляючи гру «Кубики з літерами» в оренду, ви легко вирішуєте задачу, як розважити гостей.

Адже всім нам вже набридли банальні посиденьки в кафе і хочеться різноманітності, організації свят на вищому рівні. Ми в івент-агентстві Pro100 Even Agency знає 1000 і 1 спосіб, як урізноманітнити ваші заходи. І прокат атракціонів - один з варіантів вирішення.

Час оренди: до 6 годин.

У вартість входить:

 • монтаж і демонтаж
 • робота фахівця

Технічні вимоги:

 • підключення до 220 В не потрібно
 • не кидати у вогонь і воду

додатково:

 • доставка по Україні прораховується окремо
 • послуги фотографа

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

 • Для корпоративного свята. Гра в кубики на корпоративі - це можливість влаштувати змагання між відділами, або чоловіками і жінками в колективі. Незважаючи, на конкуренцію, яка виникає, задоволення і хороші емоції отримують все.
 • Для весілля. Хороші конкурси на весіллі - один з невід'ємних компонентів хорошого весільного банкету. Замовити в оренду кубики це підвищити якість конкурсів в рази.
 • Для Дня народження. Свято і в 20, і в 30, і в 60 років - це час, коли можна і хочеться трохи побути дитиною. І оренда атракціонів дає таку можливість.

Ви можете замовити як прокат кубиків з буквами, так і повноцінну організацію свята. Ведучий на банкет, який добре ознайомлений з нашим арсеналом, допоможе підібрати найкращі варіанти розваги і вибрати той формат, який підійде саме вашій компанії.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ