ПОРОСЯЧІ БІГА

Маленькі свинки самі собою викликають радісні емоції. Пухкі, задерикуваті, трошки незграбні — одне задоволення спостерігати за цими звірятками! Атракціон «Поросячі перегони» стане несподіваним поворотом у сценарії корпоративу, хлопчака чи ювілею. Тільки уявіть реакцію гостей, коли ми привеземо таку розвагу на святкову локацію!

Поросячі біги - популярний атракціон у Харкові

Атракціон більше підходить для заходів на відкритому повітрі. Для організації Поросячих бігів необхідний невеликий майданчик: приблизно 3х7 м. Ідеально, коли він покритий травою або м'якою тирсою. Якщо ж захід проходить у закритому приміщенні, ми обладнаємо вольєр зі штучною травою.

Ми встановимо загородження та необхідне обладнання, проведемо інструктаж та запустимо у вольєр кілька симпатичних бігових поросят. Ведучий дасть відмашку, і чотирилапі спортсмени почнуть марафон! Ви переконаєтеся, що поросята можуть не тільки їсти та валятися у калюжах. Вони азартні та цілеспрямовані, як справжні бігуни!

Час оренди: до 4 годин

У вартість входить:

 • монтаж і демонтаж
 • робота інструктора
 • повний комплект необхідного обладнання
 • 4 бігових поросят

Технічні вимоги:

 • Майданчик 3 х 7 м.

додатково:

 • доставка прораховується окремо
 • послуги фотографа

Де замовити Поросячі біги в Харкові

В арсеналі Pro100 Event Agency представлені самі популярні атракціони для свята, включаючи Поросячі перегони. Ми вчасно приїдемо на локацію, встановимо «бігові траси» і привеземо найкращих хрюкаючих спортсменів. Окрім інструктора, ми можемо надати вам провідного змагання. Повірте, трохи гумору та колких коментарів лише посилять веселу атмосферу перегонів! А ще пропонуємо одягнути свинок у спіднички чи футболочки з номерами чи логотипом вашої компанії, щоб шоу ще більше схоже на справжні змагання.

Наші клієнти часто замовляють Поросячі біги в орендутому що вони одночасно виступають і шоу-елементом програми, і азартною грою. Робіть символічні ставки на свинок і перевіряйте, на чиєму боці успіх. Ну а після змагань на вас чекає весела фотосесія з милими бігунами.

щоб замовити Поросячі перегонизв'яжіться з нами зручним способом. Обіцяємо доставити найчистіших і найспортивніших бігунів на радість вашим гостям.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ