СЕРЕДНЬОВІЧНИЙ ТІР

У кожної компанії, як і у кожного свята є свій «дух». Це та атмосфера, яка найбільш комфортна для всіх учасників або співробітників. Ті речі і ті активності. Які приносять максимум задоволення і комфорту. Під час проведення корпоративу на природі ми пропонуємо вам замовити інтерактивну зону, яка подарує максимум емоцій і позитивних вражень всім гравцям.

Замовити середньовічний тир на івент за містом - це фактично маст хев для всіх тих фірм, які прагнуть заохочувати активний відпочинок і стиль життя співробітників в цілому. Ця точка активності - можливість отримати нові навички, перевірити свою точність і зміцнити відносини всередині колективу. Можна навіть влаштувати невеликі змагання зі стрільби з лука або арбалета.

Ціна середньовічного тиру в оренду: що входить?

Багатьох клієнтів «Pro100 Event Agency» при оренді точок активності або замовленні атракціонів на корпоратив хвилює питання, що включено у вартість оренди. Попереджаючи це питання, хочемо сказати, що оренда тиру це: 2 цибулі і 2 арбалета, 4 мішені і 4 стійки для стрільби. Важливо, що у вартість включена також робота інструктора, так як наше агентство турбується про вашу безпеку і безпеку вашого дозвілля.

Також ми здійснюємо монтаж і демонтаж обладнання. Тобто, прийшовши на майданчик, ви отримуєте вже готовий атракціон, який можна використовувати. А після свята, в обумовлений попередньо час ми самостійно виробляємо навантаження устаткування. Замовити у нас атракціони на івент - це забезпечити собі якісні інтерактивні зони без додаткових витрат і нервів.

Час оренди: 5:00

У вартість входить:

 • 4 мішені
 • 4 стійки
 • 2 арбалета
 • 2 цибулі
 • інструктор
 • монтаж і демонтаж

Технічні вимоги:

 • Майданчик 5 х 5 м
 • рівний майданчик

Чим ще хороша оренда середньовічного тиру?

Всі ми знаємо, що корпоративні івенти спрямовані не тільки на те, щоб розвеселити співробітників, але і на підтримку духу єдності, формування поваги і любові до компанії, в якій ти працюєш. Саме тому, дуже багато наших замовників додатково замовляють брендування обладнання для тиру.

І, звичайно, стрілянина в середньовічному тирі - хороший привід зробити пару фото і зняти відео. Саме тому замовити фотографа і відеограф для зйомки на локації, де проводиться активність - важлива деталь, від якої не можна відмовитися. Ви отримаєте яскраві, живі, емоційні фотографії або відео, які допоможуть зберегти настрій протягом довгих тижнів і навіть місяців роботи.

Якщо у вас залишилися питання щодо використання або для підтримання майданчика - ми готові на них відповісти по телефону або на зустрічі в нашому офісі. Ми пропонуємо не тільки оренду точок активності, але і комплексну організацію івентів під ключ.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ