Розумники і П'яниці - Веселий Атракціон на Свято.

Зустрічайте нову питних гру від Pro100 Event Agency! Розумники і п'яниці - це одночасно перевірка на інтелект і випробування себе на міцність в «зіткненні» з безлімітним алкоголем. Якщо ви шукаєте круте і недороге розвага на свято, ми до ваших послуг!

Розумники і п'яниці - в чому суть гри?

Атракціон став відомим широкій аудиторії після того, як його учасниками стали Іван Ургант і Настя Івлеева. Телеведучі влаштували справжню інтелектуальну битву в прямому ефірі, підкріплюючи неправильні відповіді стопкою текіли.

Отже, як проходить гра Розумники і п'яниці? Необхідно два або три гравці і ведучий. Перед гравцями на підлозі розміщуються 3 доріжки. На червоній доріжці з 2 кроків у вас немає права на помилку. На жовтій доріжці з 3 кроків можна помилитися раз, а на зеленій з 4 кроків - 2 рази. Професійний ведучий на свято по черзі задає питання гравцям. За правильну відповідь гравець робить крок вперед, а його суперник випиває чарку алкоголю. За неправильну відповідь гравець п'є сам. Переможе той, хто першим дійде до кінця своєї доріжки.

Чому варто орендувати атракціон на свято?

Розумники і п'яниці - досить нова розвага, тому у вас є всі шанси здивувати гостей. Для атракціону підходить будь-яка локація: від банкетного залу до майданчика на відкритому повітрі. Все, що потрібно: рівна поверхня і ведучий з хорошим почуттям гумору.

Розумники і п'яниці - крутий атракціон на корпоратив, тімбілдінг, парубочий або дівич-вечір. Сміятися будуть всі: від самих гравців до всіх оточуючих. Складність питань залежить від підступності ведучого: якщо він захоче швидко напоїти гравців, питання будуть непростими!

Де взяти в оренду атракціон на свято?

Не потрібно вирізати доріжки з кольорового паперу і малювати цифри від руки. Pro100 Event Agency привезе все необхідне, включаючи ведучого. Ми даємо атракціони в оренду в Харкові на кілька годин, а потім забираємо реквізит. Всі організаційні моменти на нас, а з вас тільки оплата і щире бажання повеселитися.

Хочете зіграти в Розумники і п'яниці? Зв'яжіться з Pro100 Event Agency. Організація свят в Харкові з класними розвагами - наша головна місія!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ