VR БОКС

Ігрові зона та атракціони постійно оновлюються та вдосконалюються. Якщо раніше це були лише дерев'яні ігри чи настільні ігри на компанію, то сьогодні існує безліч варіантів, як розважити компанію технологічно та барвисто.

Одне з останніх оновлень івент-агентства Pro100 Event – віар бокс. Ця гра напрокат на корпоратив або день народження відмінно підійде переважно чоловічій компанії. Хоча, як показує практика і дівчата не проти поспарингуватися, якщо це безпечно.

Як працює технологія VR-бокс на прокат?

Як і багато сучасних ігор, віртуальний бокс — це історія зі створення віртуальної реальності. За рахунок великої деталізації та уваги розробників до всіх, навіть дрібних моментів, ви отримуєте ефект повного занурення в гру і можете повноцінно насолоджуватися "битвою" без ймовірності залишитися з синцями:

 • Декілька комплектів ігрового обладнання в арсеналі Просто Івент дозволять весело провести час навіть у великій компанії. Звичайно, якщо ви вирішите замовити атракціон на захід, ви повинні розуміти його пропускну здатність. Отже, дуже важливо мати кілька точок активності, якщо у грі не можуть брати участь одночасно кілька людей.
 • Повністю безпечна розвага для дітей та дорослих. Звичайно, реальний бокс — це спорт, який часто загрожує травмами. Якщо ж ви вирішите замовити віртуальний бокс напрокат, то можливість травмуватися мінімальна. Хіба що ви будете тікати від супротивника.

Різні рівні складності та повне занурення. Ми працюємо тільки з найякіснішим обладнанням, а отже, дбаємо про те, щоб будь-яка гра, яку ви вирішите замовити, принесла вам максимум веселощів та задоволення. У грі віртуальний бокс ви можете вибрати собі відповідного супротивника і навіть арену до смаку.

ВАРТІСТЬ уточнювати

Час оренди: до 4 годин.

У вартість входить:

 • атракціон
 • монтаж і демонтаж

Технічні вимоги:

 • рівний майданчик

додатково:

 • інструктор
 • доставка прораховується окремо

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Розваги, засновані на технологіях віртуальної та доповненої реальності, вже закріпилися на ринку івент-послуг у Харкові та по всій Україні. Але попри це вони ще продовжують вражати і викликати вау-ефект.

Віртуальний бокс - гра на корпортів і тільки?

У більшості випадків, коли ми говоримо про нано-технології та відеоігри, перше місце використання, яке спадає на думку — корпоратив для айті-компанії.

І так, ви будете абсолютно праві, якщо скажете, що саме для такого формату івентів вр-бокс в оренду підходить найкраще. Але не тільки:

 • Підлітковий день народження. Дні народження дітей 12-16 років – це найскладніші свята, адже непросто догодити дітям, які вже не діти, але ще й не дорослі. І щоб день народження підлітка пройшов весело, можна урізноманітнити його віртуальними іграми.
 • На день народження чи новорічну вечірку. Замовити атракціони на свято теж буде гарною ідеєю, якщо ваш таймінг передбачає музично-курильні паузи. Так гостям буде чим зайнятися і де отримати враження абсолютно безпечно. І до того ж, спостерігати за цим досить кумедно)

Для зустрічі однокласників або просто посиденьок у компанії. Все більш популярним стає відзначати теплі зустрічі з друзями якось незвичайно та цікаво. Адже чіпси та футбол уже набридли. Тож замовити віар-бокс додому також може бути непоганою ідеєю.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ