VR Музичний Джедай

Віртуальна реальність стрімко увірвалася в сферу івентів. Різноманітні VR атракціони на свято стають популярнішими з кожним місяцем. І це зрозуміло: людям хочеться зазирнути в майбутнє і відчути себе героєм фантастичного фільму. Рекомендуємо всім замовити гру Музичний джедай VR на святковий захід, щоб здивувати гостей.

Музичний джедай VR - в чому суть атракціону?

Якщо ви хоча б раз грали в Fruit Ninja або Guitar Hero, тоді ви відразу зрозумієте, в чому суть. Якщо не грали, тоді ми все розповімо. Отже, гравець одягає шолом віртуальної реальності і бере в руки мечі-джойстики. На гравця починають летіти кубики в біт ритмічної музики. Завдання - «розрубати» кубики лазерним мечем. Чим сильніше і чіткіше удар гравця, тим динамічніше виходить трек і тим більше очок він отримує.

Граючи в музичний джедай VR на свято в Харкові, ви одночасно виконуєте роль модного діджея і спритного джедая. З кожним ударом лазерного меча ви будете відточувати свою майстерність, щоб «звучати» ще веселіше і динамічніше. Навколишні будуть спостерігати за вашою грою на великому екрані. Більш того, видовище підкріплюється гучною музикою і світловим шоу!

Де взяти Музичний джедай VR в оренду?

В арсеналі Pro100 Event Agency є будь-які атракціони в оренду на свято. Ми привеземо повний комплект обладнання для музичного джедая:

 • VR шолом з джойстиками;
 • звукове та світлове обладнання;
 • монітор;
 • системний блок;
 • збірна стійка для монтажу атракціону.

Інженер встановить і налаштує обладнання, а оператор буде консультувати гравців. Ви зможете орендувати атракціон музичний джедай на будь-який час і захід.

Музичний джедай - популярний атракціон на свято.

Музичний джедай VR підкорює всіх, незалежно від віку, статі та займаної посади. Це розвага занурює в дитинство, заряджає драйвом не тільки гравця, але і всіх оточуючих.

Якщо ви хочете орендувати атракціон на корпоратив, весілля або інший захід, зв'яжіться з командою Pro100 Event Agency. Ми доставимо і налаштуємо обладнання, проведемо майстер-клас і зробимо все можливе, щоб ви отримали максимум задоволення від Музичного джедая.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ