ФАЕР ШОУ (вогненно-ПІРОТЕХНІЧНЕ ШОУ)

Не знаєте, що б такого придумати, щоб здивувати гостей свята або оригінально привітати кохану людину з його особливим днем? Агентство з організації небанальних подій Про100 Івент Еженсі пропонує вам унікальне «гаряче» шоу, яке подарує яскраві і незабутні емоції незалежно від віку.

фаєр шоу - це яскраве і запальне вогняне шоу у виконанні професійних артистів міжнародного рівня. Будьте готові до того, що цей незвичайний подарунок зажадає спеціально підготовленого майданчика, а також дотримання заходів безпеки. Адже замовити фаєр шоу в Харкові можна без особливих труднощів, але тільки ми гарантуємо, що подбаємо про всі дрібних деталях, які можуть потурбувати вас під час святкування або відпочинку.

Для яких приводів підійде фаєр шоу?

використовувати вогненно-піротехнічне шоу в рамках розважальної програми можна незалежно від приводу. фаєр шоу може бути яскравою крапкою в проведенні весільного банкету або ж фінальним акордом в святкуванні ювілею.

Можливо, ви захочете доповнити новорічний корпоратив іскрометним шоу. Чому ні?! Особливо, з огляду на той факт, що температура на вулиці зросте неодноразово. І тут мова не тільки про те, що артисти працюють з палаючим реквізитом. Найскладніші технічні акробатичні трюки і майстерність у танці вогню розбурхують кров, змушуючи гостей захоплюватися майстерністю виконавців.

Ви також можете використовувати фаєр-шоу, як оригінальний спосіб зізнатися в любові дорогому і важливого для вас людині. Ми підготуємо спеціальний романтичний сценарій вогняного шоу і створимо неповторні картини за допомогою вогню.

Таке визнання розтопить лід в серці найсуворішою і стриманою красуні.

Де замовити шоу з вогнем в Харкові?

«Pro100 Event Agency» пропонує вам легко і просто оформити заявку на бронювання вогняного шоу, вартість якого вас здивує, прямо через наш сайт. Залиште свої контакти або ж зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, для того, щоб замовити піротехнічне шоу на весілля, Ювілей або корпоратив.

Великою перевагою для вас при замовленні фаєр шоу через наше агентство стане можливість самостійно регулювати бюджет виступи артистів, так як він залежить від кількості виконавців, використовуваного реквізиту, а також піротехнічного декору. Наші івент-менеджери допоможуть вам підібрати оптимальний саме для вас формат оригінального поздоровлення.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ