Пісочна анімація

Івент агенція в Харкові «Pro100 Event Agency» — це компанія з комплексної організації та супроводу урочистостей. Ми підготуємо для вас свято мрії, подбавши про незначні деталі. Ви зможете розслабитись і просто отримувати задоволення від послуг з проведення подій високого рівня.

Одним із наших напрямків є підготовка сюрпризів та подарунків незалежно від приводу. І серед цих послуг почесне місце посідає пісочна анімація.

Фактично будь-яке свято можна доповнити пісковим шоу, Що стає все більш і більш популярним. Однією з основних причин цього є те, що цей  нестандартний подарунок можна повністю адаптувати під ваш привід та ваші завдання. На ваших очах виростає і перетворюється цілий Всесвіт!

Чому пісочна анімація?

Особливістю цього оригінального подарунка є те, що разом із художником ви можете написати свою особливу історію. Неважливо, будь то розповідь про ваше знайомство або про життя ювіляра або, може, найяскравіші моменти та захоплення вашої дитини. Сценарій може бути будь-яким. Малюнки на піску плавно трансформуються та перетікають з одного в інший, створюючи неповторне враження.

Якщо ви хочете зробити унікальний подарунок, який торкається до глибини душі - то пісочна анімація допоможе Вам здивувати своїх гостей!

Але ви можете не лише замовити пісочну анімацію на захід, але й пройти невеликий курс навчання, який дасть вам можливість самостійно або разом із майстром здивувати та порадувати всіх своїх близьких та знайомих історією, написаною піском. Ви своїми руками розкажете зворушливу, веселу чи милу історію. Адже не всі іноді можна висловити словами.

Навчання пісочної анімації – процес складний, але дуже цікавий. Ви можете підготувати такий подарунок разом з дитиною для свого чоловіка чи дружини.

Якщо вам додатково потрібен сценарист чи, можливо, ви хочете доповнити стандартну програму чимось екстраординарним? Ми допоможемо реалізувати будь-які ідеї.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ