Шоу «Дзеркальні Люди»

Дзеркала завжди асоціювалися з чимось чарівним і містичним. А тепер уявіть сотні маленьких дзеркал, які рухаються в такт музиці. Як вони виблискують! Як ефектно відображають світ! Представили? Тоді до ваших послуг шоу Дзеркальні люди в Харкові.

Що таке «Дзеркальні люди»?

Це унікальне шоу в портфоліо Pro100 Event Agency, що об'єднує талант аніматорів і магію дзеркал. Артисти надягають складні костюми, виготовлені з осколків дзеркала різної форми. Костюми бувають жіночі (пишні сукні з довгими спідницями) і чоловічі (вишукані фраки, казанки та штани). Незважаючи на такий незвичайний матеріал дзеркальні люди на святі вільно пересуваються, танцюють і з задоволенням позують на фотозоні. При попаданні денного або штучного світла на костюм, він сяє, як диско-куля! Навіть дорослі радіють, як діти, коли дивляться шоу Дзеркальні люди на вечірці.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Аніматори дзеркальні люди - де замовити?

Якщо вам потрібна анімаційна програма «Дзеркальні люди», Pro100 Event Agency направить на ваше свято кращих артистів. У їх функції входять: зустріч гостей, фотографії з усіма бажаючими, постановочний танець або виступ в якості мімів.

Дзеркальні аніматори працюють на вечірці близько години (можна продовжити роботу артистів за додаткову плату). За цей час вони встигають подарувати гостям незабутні враження і свято для очей. Музика, танці, дзвін келихів і дзеркальне шоу - все, що потрібно для класної вечірки!

Дзеркальне шоу в Харкові.

Куди запрошують дзеркальних аніматорів? Найефектніше шоу виглядає в нічному клубі і в будь-якому приміщенні з приглушеним світлом, тому його часто замовляють на парубочі, дівочі вечірки, Дні народження та клубні вечірки. Дзеркальних людей запрошують на презентації, заходи в ресторанах, корпоративи і навіть весілля. Гості із задоволенням спілкуються і фотографуються з ними в очікуванні основної шоу-програми.

Щоб замовити дзеркальне шоу в Харкові, звертайтеся в Pro100 Event Agency. Ми надамо артистів на будь-яку вечірку!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ