Жіноче Фрік Шоу на Свято.

Танцівниці в сяючих нарядах ритмічно рухаються під клубну музику, притягаючи захоплені погляди. Відточена хореографія, ідеальна пластика, божевільна енергетика! Хочете, щоб жіноче танцювальне шоу було на вашій паті? Pro100 Event Agency все організує!

Чому варто замовити жіноче фрік шоу?

Танцюючими дівчатами нікого не здивувати, тому ми зробили ставку на шоу і епатажні костюми. Талановиті артистки можуть перевтілитися в будь-який образ: від Малефісент до Санта Муерте, від володарки вогню до гості з майбутнього. За один захід танцівниці на свято в Харкові кілька разів змінюють наряди, від яких неможливо відірвати погляд! Вони пристрасні, загадкові і неповторні!

У Pro100 Event Agency часто замовляють жіноче фрік шоу на парубочий, День народження і клубні вечірки. Дівчата не просто прикрашають свято: вони топлять лід між гостями, закликають не соромитися і проявляти себе на танцполі.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Де замовити жіноче фрік шоу?

Більше 5 років ми співпрацюємо з артистами різних жанрів. У нашому портфоліо величезна кількість талановитих танцівниць, які працюють в форматі фрік шоу, Pj show і GO-GO. Ми покажемо готові образи дівчат або виготовимо нові костюми під тематику вашої вечірки. Після домовимося, як будуть працювати танцюристи на свято: обговоримо кількість виходів і образів, а також на яких локаціях вони будуть задіяні.

Танцівниці фрік шоу не тільки виступають на сцені: вони виконують роль аніматорів, зустрічають гостей, а також працюють на фотозоні. Часто їх використовують на презентаціях нової продукції, наприклад, автомобілів. Красиві дівчата поруч з вашим товаром - найкраща реклама!

Танцювальне фрік шоу в Харкові

Пошити божевільні костюми? Немає проблем! Поставити танцювальне шоу на великій сцені? Не питання! Організувати клубну вечірку і запросити кращих танцюристів Харкова? Із задоволенням! Команда Pro100 Event Agency влаштує ефектне фрік шоу на свято. Поділіться з нами самими божевільними ідеями, а ми знайдемо спосіб зробити їх реальністю!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ