ТЕМАТИЧНА ДИТЯЧА ВЕЧІРКА В ПАТИ-басі (МЕГА-ХАММЕР)

наближається День народження дитини, А ви все ще не придумали цікавий сценарій? Pro100 Event Agency врятує свято! пропонуємо поєднати тематичну вечірку з поїздкою в Party Bus. Але це буде не простий паті-бас, а Mega-Hummer - найвеселіша і комфортна дискотека на колесах!

Що таке Мега-Хаммер?

Mega-Hummer - місткий автобус для вечірок, в якому навіть дорослі можуть стояти в повний зріст. Він оснащений потужною аудіосистемою, світловими і лазерними спецефектами. Всередині є танцпол, м'які дивани і навіть «літній майданчик». В Mega-Hummer дитяча вечірка перетвориться в яскравий кліп, з танцями, піснями і солодким столом.

Попередньо ми обговоримо тематику вечірки. Це може бути свято в стилі Disco, кольорова вечірка або навіть квест. Урізноманітнюють торжество аніматори, фокусники, міми та інші артисти. І, звичайно ж, на борту Party Bus буде працювати фотограф, який зніме найяскравіші моменти.

5 причин замовити дитяче свято в Mega-Hummer:

 1. нестандартний сценарій - Іменинник і його гості будуть в захваті, адже не кожна дитина може похвалитися таким крутим Днем народження!
 1. Будь-яка тематика на вибір - Гостями вечірки можуть стати супергерої, персонажі з мультфільмів, танцюристи, музиканти та інші артисти. Вибирайте тематику, а все інше зробить Pro100 Event Agency.
 1. активний свято - Навіщо нудьгувати, сидячи за солодким столом, якщо можна веселитися в Mega-Hummer! Дітки танцюватимуть, співатимуть, грати з аніматорами та позувати на камеру.
 1. Прогулянка по місту - Можна побудувати маршрут так, щоб Mega-Hummer проїжджав повз улюблених місць іменинника.
 1. Свято під ключОрганізація дитячого Дня народження повністю лягає на нашу команду. Відпочивайте і приймайте привітання, поки ми розважаємо іменинника і його друзів.

Свято в Mega-Hummer - це можливість відчути себе знаменитістю і здивувати друзів. Це найвеселіше і креативний варіант відзначити дитячий День народження!

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ