ТЕМАТИЧНИЙ ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ: РОБОКАР ПОЛІ

Дивовижні робокар завжди готові допомогти

Хто такі робокари, добре знають навіть найменші діти. Ці відважні машини стежать за порядком у цілому місті та рятують тих, хто потрапив у біду. Кожен учасник їхньої команди важливий – поліцейська машина, пожежна, швидка та вертоліт. На свято до вашого малюка можна покликати найяскравіших та найулюбленіших дітками персонажів – аніматорів Полі Робокара та Ембер.

Відважний страж закону Полі Робокар завжди намагається навчити діток основним правилам поведінки на дорозі та уважності, щоб ніхто не потрапив у неприємну ситуацію. І хоч він поліцейський і має бути суворим, він не може встояти перед дитячою чарівністю. Правила дорожнього руху та роботу світлофора хлопці швидко засвоять із героєм улюбленого мультфільму, особливо якщо знатимуть, що від їхніх дій залежить все свято.

Але що робити, коли хтось із робокарів потрапляє у біду?! Для цього, як і у людей, у місті Брум є машина швидкої допомоги. Наш аніматор Ембер знає багато ігор та цікавих конкурсів, які викличуть у хлопців, які обожнюють робокарів, справжнє захоплення. Вона добра, чуйна і завжди приходить на допомогу машинам, у яких щось зламалося. Цими хорошими якостями Ембер радо поділиться з усіма маленькими учасниками урочистостей.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ