ТЕМАТИЧНИЙ ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ: STAR WARS

Ваша дочка представляє себе принцесою Лєєй? Синочок перевтілюється в Люка Скайуокера або дайте Вейдера? Тоді рекомендуємо подарувати дитині на День народження вечірку в стилі Star Wars. Pro100 Event Agency створить необхідний антураж, щоб іменинник і його маленькі гості повністю занурилися в перипетії улюбленого фільму.

Як організувати дитяче свято Star Wars:

 1. декор - Вечірка починається з запрошень. Наші дизайнери оформлять їх в стилістиці фільму. Перед торжеством ми прикрасимо кімнату або банкетний зал прапорцями, постерами, повітряними кулями з назвою фільму або іменами персонажів, картонними планетами. Навіть серветки і посуд будуть відповідати тематиці.
 1. артистиДитячий День народження пройде на ура, якщо сам Дарт Вейдер винесе святковий торт, а Майстер Йода навчить діток крутим трюкам. Чубака, Сі-Тріпіо, штурмовики - наші аніматори перевтіляться в будь-якого персонажа на радість іменинникові.
 1. фотозоні - На ефектною фотозоні вийдуть приголомшливі фото. Це може бути стильна афіша, зоряне небо з планетами і логотипом фільму, картонні персонажі, яких можна обіймати, таблички з цитатами і багато іншого.
 1. Конкурси - Бої лазерними мечами в джедайського плащах, захоплюючі квести, піньята з цукерками у вигляді Зірки смерті - ми придумаємо масу активностей. Всі малюки отримають медалі та дипломи за хоробрість.
 1. Кенді-бар - Як же зрадіють дітки, коли побачать печиво у формі Йоди або солодкі фігурки штурмовиків! Ну а тематичний торт у вигляді космічного корабля або Сі-Тріпіо наповнить День народження дитини щирим захопленням!

Так прибуде з вами Pro100 Event Agency!

         Ми не просто організуємо вечірку за мотивами Star Wars, А відтворимо атмосферу культових кінофільмів. Завдяки декору, музиці і аніматорам, дітки представлять себе персонажами з улюблених епізодів.

         Організація дитячого дня народження буде на висоті, адже за справу береться Pro100 Event Agency!

БІЛЬШЕ ФОТО З ТЕМАТИЧНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ